ДВІ КОМАНДИ ЮНИХ «ДРАКОНІВ» З ПОЛЬЩІ ПОВЕРНУЛИСЯ З МЕДАЛЯМИ

Вихованці Академії НФК "Ураган" здобули два "срібла" на турнірі в Замості

Минулого вікенду, 8-10 грудня, вихованці Академії НФК "Ураган" у складі двох команд взяли курс до сусідньої Польщі, де під керівництвом Володимира Слободяна та Володимира Салія не тільки насолодилися передріздвяною атмосферою, а й поборолися за призи.

Епіцентром футзального життя стало місто Замостя (Люблінське воєводство), де і відбувся сьомий за ліком турнір, присвячений Дню Святого Миколая, а змагання об’єднали спортсменів шести вікових категорій, починаючи 2010 р.н., і завершуючи 2005 р.н. Академію НФК "Ураган" представляли юнаки 2005 і 2006 р.н. У підсумку - обидві команди повернулися додому із "срібними" нагородами, двома індивідуальними відзнаками і відмінним настроєм.

13-річні "дракони" забезпечили собі три впевнені перемоги, однак в останньому поєдинку поступилися супернику, з яким "розділяли" турнірні показники. "Важливо, що продемонстрували гідну гру, і з суперником були на рівні, а долю переможця визначило пенальті, яке пропустили практично за хвилину до фінального свистка", - прокоментував директор Академії Володимир Слободян.

"Срібні" медалі здобули також і 12-річні "ураганівці", котрі розпочали футзальний марафон перемогою - 5:1, мирову розписали із земляками з Луцька (2:2), а у вирішальній грі, на жаль, зазнали поразки - 0:2. Втім, обігравши луцький "Адреналін", за кращою різницею забитих-пропущених фінішували другими.

Приємно, що окрім кубків-красенів у складі "Урагану" були відзначені і кращі гравці. У віковій категорії 2005 р.н. - Дмитро Федик, а серед команд 2006 р.н. - Володимир Вагилевич.

"Організація змагань - на дуже високому рівні, враження в дітей тільки позитивні. Приємно, що польська сторони залишила хороші відгуки про наших вихованців, відзначили змістовну гру обох команд", - прокоментував директор Академії НФК "Ураган" Володимир Слободян.
 

Теги: 
12.12.2017 14:26