ДЮФЛ УКРАЇНИ: «УРАГАНІВЦІ» ДЕБЮТУВАЛИ У ПЕРШІЙ ЛІЗІ

Вихованці Академії НФК «Ураган» - на футбольних змаганнях

У неділю, 10 вересня, стартувала Дитячо-юнацька футбольна ліга України. В числі учасників Першої ліги U-17 та U-15 повноправно заявив про себе й івано-франківський "Ураган". Нагадаємо, що минулого сезону вихованці клубної Академії брали участь у футбольних змаганнях в складі об’єднаного "Тепловика-ДЮСШ-3".

А вже пройдешнього вікенду обидві юнацькі команди 2002 та 2003 р.н. розпочали футбольний сезон – перший матч провели у місті Лева, де зустрілися із місцевою "Покровою". На жаль, франківці у стартових поєдинках поступилися і не заробили перші очки.

ДЮФЛУ. Перша ліга U-15
"ПОКРОВА" (Львів) - "УРАГАН-03" - 3:0

Впродовж першого тайму 15-річні "ураганівці" довго входили в гру, чим скористалися суперники, і вже на перших хвилинах повели в рахунку. Далі суперник отримав ще один козир - з 17-ї хвилини "дракони" почали грати в меншості. Щоправда, це не завадило гостям включитися у другу половину поєдинку значно активніше.

"Другий тайм почали жвавіше, більше контролювали м’яч, навіть створили стовідсотковий гольовий момент, яки міг би переламати хід гри, але не вистачило останньої передачі. – зауважив тренер та директор Академії "НФК "Ураган" Володимир Слободян. – Крім того, за 7 хвилин до кінця пропустили другий м’яч, після чого зупинилися, тож завершилася гра третім голом".

Володимир Слободян зізнається, що виступом своїх підопічних не задоволений, адже сподівалися на стартові перемоги: "Бачу, що є над чим працювати, як в тактичному, так і в технічному плані, тому будемо аналізувати помилки, виправляти їх, і надіятися на кращий результат".

ДЮФЛУ. Перша ліга U-17
"ПОКРОВА" (Львів) - "УРАГАН-02" - 2:0

Не вдалося здобути перемогу і 16-річним "ураганівцям". Тренери відзначають, що хлопці на рік молодші від своїх суперників, тому не виключають, що саме різниця у віці далася взнаки. "Хочу відзначити, що розпочали непогано. Правда, з перших хвилин ініціативою заволоділи львівяни, і були більш ініціативними на полі, але ми витримали перший натиск, і далі навіть вирівняли гру, почали більше атакувати. Однак, все-таки пропустили, тому на перерву пішли з мінімальною перевагою господарів – 1:0. Вже в другому таймі помилка воротаря призвела до рахунку 2:0", - розповів Володимир Слободян.

Тренер "ураганівців" 2002 р.н. Володимир Салій розповідає, що очікував кращої гри від своїх вихованців і більшої самовіддачі. "Мені важко коментувати поєдинок, при тій підготовці, котру вони пройшли перед початком сезону, вони були повністю психологічно розбалансовані. Я не знаю, чи це страх, чи відсутність бажання… Тим не менше, це тільки перший тур, маю надію, що вони реабілітуються", - зауважив Володимир Салій.

Відзначимо, що вже найближчої неділі, 17 вересня, "ураганівці" в рамках другого туру першості прийматимуть ФК "Опір" зі Львова. Початок матчів о 12:00 (U-17) / 14:00 (U-15), стадіон "Наука" (вул. Мазепи, 144).
 

12.09.2017 09:04