ЕКСТРА-ЛІГА. 12 ТУР. «УРАГАН» - «ХІТ» - 0:0

Господарі продовжили свою безпрограшну домашню серію + ВІДЕО

До цього туру столичний "ХІТ" не втратив жодного очка. Але враховуючи те, як потужно в нинішньому сезоні "Ураган" грає вдома, то можна було зробити висновок, що івано-франківці цілком реально зможуть відібрати очки у поточного лідера чемпіонату. Тільки залишалося питання - скільки пунктів "Ураган" зможе забрати у "ХІТа"?

Як виявилось, "Ураган" дійсно зміг стати першою командою, яку підопічні Олега Лук’яненка не змогли обіграти у цьому регулярному чемпіонаті. Однак, можна сказати, що івано-франківські вболівальники, мабуть, частково задоволені цим підсумком матчу, тому що їх улюбленці не перемогли.

Проте, і нульова нічия, яку навряд чи можна вважати нудною (враховуючи статус поєдинку), думається, буде розцінена тренерським штабом "драконів" як позитивний результат. Щодо "ХІТа", то на лідерську позицію київської команди цей результат не вплинув. 

За інформацією АФУ.

Чемпіонат України. Екстра-ліга. 12 тур
"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "ХІТ" (Київ) - 0:0 (0:0)

 
17 грудня. 13:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс Коледжу фізвиховання. 600 глядачів.
Арбітри: Кухарь (Кривий Ріг), Куций (Харків). Суддівський спостерігач: Веремчук (Рівне).

Ураган: Біров - Кіндратів-к, Зварич, Горбатий, Шотурма - Павленко, Микитюк, Корсун, Пелех.
ХІТ: Лисенко - Чепорнюк, Шувалов, І.Борсук-к, Журба - Корнійчук, А.Борсук, Шевченко, Школьний.
Попередження: Корсун (11) - Шувалов (27).

17.12.2016 23:03

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804