ЕКСТРА-ЛІГА. 3 ТУР. «УРАГАН» - «ІНБЕВ-НПУ» - 3:3

Івано-франківці втратили перевагу у 2 м'ячі, але здобули перше очко + ВІДЕО

Для "Урагану" домашній поєдинок проти "ІнБев-НПУ" мав стати якщо не моментом істини, то бодай би першим кроком до виправлення ситуації, в яку потрапили підопічні Максима Павленка після двох стартових турів чемпіонату. І свої наміри "дракони" показали на 3-й хвилині, коли повели 2:0 після ударів Сімки і Микитюка, які стали несподіванкою для воротаря гостей.

Втім, "ІнБев-НПУ" дуже швидко відповів. По-перше - наставник гостей Валерій Директоренко замінив Сухова на Соколовського. А по-друге - Віталій Дзюба, як справжній капітан, забив гол, який не тільки скоротив рахунок до мінімуму, а і додав упевненості партнерам по команді.

Після цього гольового початку обидві команди трохи знизили темп, але іноді все-таки "вибухали", внаслідок чого створювались небезпечні моменти як біля воріт Соколовського, так і біля володінь Колтка. Останньому, до речі, довелось попрацювати наприкінці першого тайму, коли "ІнБев-НПУ" мав дві реальні нагоди, щоб зрівняти цифри на табло.

Другий тайм довгий час проходив майже в ідентичному ключі, але було зрозуміло, що будь-яка зміна рахунку одразу підніме градус гри. Тільки це сталося вже на 32-й хвилині. Спочатку красень-гол вдався капітану івано-франківців Кіндратіву. Але тут же Литвиновський знову скоротив рахунок до мінімального - 3:2.

А на 35-й хвилині стався, мабуть, ключовий епізод матчу. У власному штрафному м'яч влучив у руку Горбатому, який отримав червону картку, а у ворота "Урагану" був призначений пенальті. Під цей шестиметровий вийшов Левандівський, але впоратися з ударом Дзюби він не зміг - 3:3. Як виявилося, гол капітана "ІнБев-НПУ" став останнім у цьому поєдинку, і об’єднаній команді вдалося вивезти нічию з Івано-Франківська.

За інформацією сайту АФУ

Чемпіонат України. Екстра-ліга. 3 тур
"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "ІНБЕВ-НПУ" (Житомир/Київ) - 3:3 (2:1)

30 вересня. 12:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс Коледжу фізвиховання. 200 глядачів.
Арбітри: Кравцов, Дзюра (обидва - Рівне). Спостерігач арбітражу: Банасько (Київська обл.).

Ураган: Колток (Левандівський) - Микитюк, Сімка, Зварич, Горбатий - Кіндратів-к, Гірка, Швед, Пелех - Тарасович.
ІнБев-НПУ: Сухов (Соколовський, 3) - Дзюба-к, Шевченко, Бакум, Литвиновський - Чеберяк, Карбула, Саківський, Мороховець - Цапов.
Голи: Сімка (2), Микитюк (3), Кіндратів (32) - Дзюба (5, 35, з пенальті), Литвиновський (32).
Попередження: Сімка (18) - Бакум (11). Вилучення: Горбатий (35).

30.09.2017 23:10