«EMSPORT & URAGAN FOOTBALL CAMP» В РОЗПАЛІ!

Футбольний табір в Івано-Франківську триватиме до 5 червня + ВІДЕО

В Івано-Франківську вирують неабиякі футбольні пристрасті! Ще б пак! У середу, 30 травня, на стадіоні "Хет-Трик Арена" під егідою польської агенції EmStport та Академії НФК "Ураган" стартував футбольний табір. Шістдесят чотири учасника, п’ять кваліфікованих спеціалістів із Польщі та Португалії, шість днів насичених тренувань, тестувань і теоретичних лекцій. Відмінна погода та хороший настрій, море емоцій та позитиву - ідеальний синтез для роботи.

Нагадаємо, що в перший день заїзду учасники розподілилися на чотири вікові групи, і пройшли стартові тести - жонглювання м’яча, швидкість, удари на точність. Наступні дні табору повністю присвячуються тренуванням, які відбуваються двічі, також щовечора учасники гуртуються на теоретичних лекціях, на яких аналізують все пройдене.

Міхал Віркус, засновник EmStport не втомлюється повторювати своїм українським підопічним про мислення на полі. "Треба постійно думати, це у футболі дуже важливо. Фізичні дані тут не вирішальні, і ноги - тільки інструмент", - пояснює Віркус. На цьому побудована вся методологія закордонних спеціалістів,і кожен день табору має свою ціль. Спершу - гра в атаці, починаючи від ведення м’яча, побудова атаки, її завершення та  ударів по воротах. Дальше - гра від оборони - від індивідуальної майстерності до командної. Четвертий день - перехід від атаки до оборони, і від оборони до атаки. І насамкінець - підсумування всіх фаз і проведення матчів.

Для всіх чотирьох груп це загальний план роботи на кемпівський інтенсив, щоправда, як зазначають організатори,  вправи можуть відрізнятися, в залежності від віку, антропологічних даних, сили тощо.

Гонзало Фейо, кваліфікований тренер з Португалії каже, що працюють у комплексі, адже важливо вміти поєднувати фізичні дані з технікою, мисленням, психологією, швидкістю прийняття рішень. "У футболі не залежить все від ніг, тому ми хочемо вийти на той рівень, щоб діти думали на полі. Всі учасники табору  дуже мотивовані, хочуть працювати, вчитися, бачимо, що батьки готові їм в цьому допомагати. Умови для тренування хороші, тому всі складові для роботи є", - поділився враженнями португальський коуч.

Про це поділився з українськими колегами і на теоретичній лекції, на котрій розповів, як розвивати у взаємодії чотири виміри  - фізичне, технічне, тактичне і ментальне. Каже, що хоче ділитися досвідом, і надзвичайно радий, що зможе чогось навчити і українських дітей і тренерів-колег.

Вперше на українському кемпі і Томаш Бишко. Зізнається, що емоції виключно позитивні: "Умови хороші, діти налаштовані, показують все на достойному  рівні, виконують вправи і настанови тренерів. Це дуже приємний обмін досвідом. Бачу талановитих дітей, яких за кілька років ми точно можемо побачити у збірній", - зауважив Бишко.

Задоволені і самі учасники. Андрій Домасов на футбольному таборі вже вдруге, подолав сотні кілометрів із Чорноморська, і все тому, що дуже любить футбол. "Нас вчать багато чому цікавого - атакувати, оборонятися. Після тренувань у нас теоретичні заняття, на яких нам розповідають про наші помилки, кажуть, що треба вдосконалити. Все дуже подобається", - розповів Андрій.

Під враженнями від минулорічного кемпу і франківці Андрій Гандера та Вадим Салій, кажуть, що досвід польських спеціалістів став їм в пригоді, вони побачили над чим треба працювати. Втім, хочуть вдосконалюватися, тому знову в таборі, і акцент ставлять на техніці. З максимальними задачами і одні з наймолодших учасників - десятирічний Олег Корнукий каже, що теж головна мета - знання.

Отож, табір продовжується! Тому все найцікавіше попереду! Далі буде!

Графік тренувань

Субота, 2 червня
10:00 - 13:00 тести FMS
17:00 - 18:30 тренування 2

Неділя, 3 червня
10:30 - 12:00 тренування 1
16:00 - 17:30 тренування 2

Понеділок, 4 червня
10:30 - 12:00 тренування 1
16:00 - 17:30 тренування 2

Вівторок, 5 червня
10:30 - 12:00 тренування

*тренування відбуваються на стадіоні "Хет-Трик Арена"

Довідка:

Міхал Віркус (Польща) - засновник футбольної академії Junior Football Akademy в м. Пшехлево та маркетиногоовї агенції "EmSport". Ліцензований футбольний тренер диплому UEFA (диплом "А"). Скаут. Проходив стажування в німецьких клубах "Вольсбург", "Гановер 96", польських "Лех Познань", "Арка Гдиня", "Шльонск Вроцлав".

Гонзало Фейо (Португалія) - ліцензований тренер УЄФА, футбольний скаут. Навчався поряд з Жозе Мауріньо. Робота тренером: "Бенфіка" (Португалія), "Баварія" (Німеччина), "Легія" (Польща), "Вісла" (Польща). Асистував тренерам Хенінгу Бергу, Кіко Рамірезу. Тренерський стаж в клубах - "Рома" (Італія), "Арсенал" (Англія).

Томаш Бишко (Польща) - ліцензований тренер коучінгу УЄФА (диплом "А"). Асистент головного тренера "Лехія Гданськ" U-14 та координатор футбольної академії. Куратор мотиваційного проекту для тренерів. Проектом. Працює з спортивним маркетинговим агентством. Закінчив стажування в "Ajax" , "Кристал Пелас", "Dinamo Zagreb" та "Sport Lisboa e Benfica". Протягом трьох років організовує міжнародний футбольний турнір "ЄвроНадія".

Міхал Коволь (Польща) - кваліфікований фізіотерапевт в Reha Control, компанії яка займається спортивною діагностикою та реабілітацією дітей.

Ярослав Петчековський (Польща) - ліцензований футбольний тренер УЄФА, тренер в "Junior Football Academy".

02.06.2018 12:42