«EMSPORT & URAGAN FOOTBALL CAMP» ЗАВЕРШИВСЯ!

В Івано-Франківську пройшов українсько-польський футбольний табір + ФОТО

Другий за ліком "Football Camp", який під егідою польської агенції EmSport та Академії НФК "Ураган" згуртував в Івано-Франківську понад шість десятків юних футболістів із всіх куточків України добіг до свого завершення. Шість неймовірних днів, кожен з яких був особливим та незабутнім, щедро обдаровували спортсменів новими знаннями, емоціями та теплими враженнями, а учасники встигли провести цікаві тестування та тренування під пильним оком іноземних спеціалістів, насолодитися улюбленим видом спорту, поспілкуватися з однолітками та зарядитися позитивом.

Заключні дні табірного життя пройшли не менш насичено та драйвово! Ще б пак! Організатори, як і обіцяли, провели для чотирьох груп двосторонні матчі, а на переможців очікував приємний подарунок - можливість зіграти зі своїми наставниками. В ігровій формі провели й останнє тренування.

Незважаючи на фініш, всі в піднесеному настрої діляться враженнями. Юрій Курилів розповідає, що є неодноразовим учасником  футбольних таборів, тому має з чим порівняти. "Маю досвід проходження італійського табору "Livorno", і скажу, що польський кемп відрізняється підходом. Емоції дуже позитивні, все сподобалося, тренування були інтенсивними, і нам показували багато чого нового - нові рухи на захист, атаку, оглядовість, як правильно переміщуватися на полі. Спеціалісти звертали увагу на багато таких речей, про які я навіть не задумувався - мислення, комунікація", - поділився Юрій.

Вражений табором і Дмитро Федик, каже, що сім років займається футболом, і старається не пропускати можливості вчитися, минулого року "кемпував" у "Буковелі", позитивні враження і від франківського табору. "Табір взагалі перевищив всі очікування. Більше учасників, груп, тренерів, нових вправ на рухи, моторику, цікаві тренери. Ми пройшли тестування, яке показало, що ще треба вдосконалювати. В мене, наприклад, хороші показники по набиванні м’яча, але над швидкістю ще треба попрацювати", - поділився Дмитро.

Задоволені не тільки учасники, а й співорганізатори. Директор Академії НФК "Ураган" Володимир Слободян розповідає, що це неоціненний досвід не тільки для дітей, а й для українських тренерів. "Впродовж шести днів було максимально насичена тренувальна програма, і скажу, що це колосальний досвід. Для нас це вже другий табір, другий спільний проект з польською EmSport, і ми дуже тішимося нашою співпрацею, і, сподіваюся, що вона продовжиться", - поділився Слободян.

Задоволений табором і очільник польської делегації Міхал Віркус, зізнається, до дуже приємно працювати з дітьми, які мають величезне бажання вчитися. "Я побачив багатьох талановитих футболістів, тому ми не прощаємося, а будемо тримати зв'язок. Ми опрацюємо пройдені вами тести, і кожен  отримає на електронну пошту рапорт з результатами. Дякую всім за плідну співпрацю, всі ви - великі молодці", - підсумував Віркус.

Приємно, що футбольний табір не оминали увагою і партнери. В заключні дні табору до кемпівців навідалося керівництво обласної Федерації футболу - Андрій Бондаренко і Тарас Клим, котрі теж відзначили важливість проведення таких заходів. "Ми надзвичайно раді співпраці з НФК "Ураган" та їхньою Академією, приємно, що змогли долучитися до такої масштабної події, як проведення футбольного табору. Діти мають змогу потренуватися, перейняти нову методику і навики у міжнародних тренерів. Ще одним позитивом є те, що долучаються різні вікові групи. Такі івенти дуже потрібні, і, думаю, вони ставатимуть все більш популярними, а ми готові будемо на майбутнє співпрацювати, підтримувати інфраструктурно", - зауважив Бондаренко.

Не обійшлося без гостей і на закритті табору, яке відвідали міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків і начальник відділу спорту департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Денис Рудницький, котрі привітали всіх учасників та організаторів.

Ще одним сюрпризом для дітей  стали подарунки від футбольного клубу "Динамо" - шалики, кепки, футболки, шкільні канцтовари... Абсолютно кожен отримав презент на згадку про легендарний клуб.

Тож на такій ноті, заряджені позитивом та знаннями, кажемо всім "do widzenia" ! Дякуємо - учасникам за щирість, батькам - за довіру, команді EmSport  - за навчання, партнерам - АТ "Прикарпаттяобленерго"ФК "Динамо" - за співпрацю. І, звісно, всім, хто слідкував за нашими футбольними пригодами! До нових зустрічей!

P.S. Незабаром очікуйте повний відеозвіт з "EmSport & Uragan Football Camp"…

 

06.06.2018 09:21