ЕНЕРГЕТИЧНЕ ДЕРБІ. 18-ГО О 18-Й!

Ураган - Енергія. Це завжди цікаво.

Дракони випереджають енергетиків всього лише на один бал (7 проти 6), але підопічні Валерія Легчанова зіграли на один матч більше – чотири. Якщо аналізувати календар виступів львівської команди, то можна зробити простий висновок – стабільності нашим майбутнім опонентам не вистачає.

В першому турі енергетики програли ІнБев з рахунком 2:4, пропустивши три голи в заключні десять хвилин звітного протистояння. Тим не менш, у другому турі Енергія повністю реабілітувалися перед власними вболівальниками, здолавши Кардинал-Рівне з рахунком 3:0, а Струк оформив дубль.

Далі – знову поразка. Тим не менш, з одним з фаворитів чемпіонату, столичним ХІТом, енергетики грали фактично на рівних, хоча забили свій єдиний гол у зустрічі за дві хвилини до фінальної сирени – 2:1.

Але в четвертому турі, знову ж таки, вдома, впевнена перемога і ті ж самі три забитих голи – 3:1 над Епіцентром К Аванград.

Таким чином, кожен може зробити простий висновок: вдома Енергія здобула дві перемоги, а на виїзді двічі програла.

Найкращими бомбардирами команди наразі є Струк і Пелех, які відзначились в цьому сезоні по три рази. Якщо говорити про інші тактичні нюанси побудови гри енергетиків, зазначимо, що голкіпери цього колективу, Пітуля і Войтович, зіграли по два матчі.

Якщо згадувати попередній сезон, то зазначимо, що, можливо, саме двох залікових балів у матчах з Енергією, Драконам не вистачило для чемпіонства.

Якщо в домашній грі восьмого туру підопічні Максима Павленка здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0, то у Львові матч закінчився бойовою нічиєю – 1:1.

Звичайно, цей матч буде особливим, в першу чергу, для Коваля, Радевича і Кузя, які віддали багато емоцій, сил і навіть сезонів саме львівській команді, змінивши прописку на франківську лише перед звітним сезоном.

Сергій Коваль, наприклад, забив за Енергію більше 40 голів,  Тарас Кузь взагалі є легендою львівського клубу, забивши в його футболці більше 100 голів,  а молодий Радевич своє єдине, поки що, чемпіонство завоював саме у складі енергетиків.

І це ми не згадуємо про Кардаша, Федюка та інших, які також колись мали причетність до Енергії. Тим не менш, ви розумієте, що у цьому сезоні Дракони налаштовані виключно на чемпіонство, тому ніяких сентиментів бути просто не може.

Прес-служба НФК Ураган

17.10.2019 18:26