«ЕНЕРГІЯ» - «УРАГАН» - 2:1. ПІСЛЯМОВА + ВІДЕО

Післяматчеві коментарі за підсумками "енергетичного" дербі

Валерій ЛЕГЧАНОВ, головний тренер "Енергії":
- Психологічний стан гравців був не на належному рівні. Ми були дуже розчаровані своїми виступами в Кубку УЄФА, давно не перемагали у топових команд чемпіонату України. Але реноме і статус чемпіонів України треба підтверджувати.
 
Дуже багато матчів ми програли саме в кінцівках. Ми десь на 5-му польовому могли забивати, але нам забили у порожні ворота. В єврокубках ми теж проти 5-ти польових пропустили. Сьогодні удача була на нашому боці, але моменти ми ще розберемо.
 
Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану"
- Я своїм хлопцям нічим не можу докорити. Ну створили мінімум 12 моментів і лише один з них реалізували. Шкода такі ігри віддавати, я вважаю, що перевага була наша, та ми її не реалізували – це мені образливо.
 
Максим ПАВЛЕНКО, гравець "Урагану": 
- Час пройшов вже, і Львів для мене - це вже історія, славна історія. Тому і в "Енергії", і в мене попереду нові матчі, до яких потрібно готуватись, тому готувались і я, і наша команда цілком спокійно - як на звичайну календарну гру. Програючи в рахунку, ми зуміли додати, забити гол. Шкода, що не забили другий, тоді змусили б "Енергію" нервувати.
 
За інформацією Zahid.net
 
12.12.2016 16:10