"ЕНЕРГІЯ" - "УРАГАН" - 3:3. ПІСЛЯМОВА

Післяматчева прес-конференція тренерів

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Енергії":
- Дуже добре розпочали матч. Шкода, що не зуміли втримати темп та рахунок. Нашій команді ще не вистачає стабільності і терпіння. Є матчі, коли результат треба вистраждати. На жаль, нам сьогодні не вдалося це зробити.

- Дуже розчарував результат?
- Двічі вели по ходу матчу - одного разу з різницею у два голи, а потім в один гол. Мали доводити справу до завершення. На жаль, нам це не вдалося зробити. Будемо над цим працювати.

- Чи здивувала гра суперника?
- Ми готувалися до такого "Урагана", однак допустили, як на мене, забагато помилок. Ще в першому таймі "Ураган" мав великі шанси зрівняти рахунок. Сьогодні ми зіграли так, як нам дозволив суперник, а сьогодні він нам дозволив мало. Утім, якби реалізували те, що створили, то, можливо, була б впевненіша гра.

- Порівняйте гру першої і другої четвірки "Енергії".
- Не всі сьогодні впоралися з грою. У мене немає особливих варіантів змін четвірок, тому не хотілося б конкретизувати - хто як зіграв. Зробимо аналіз гри і проведемо роботу над помилками.

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Незважаючи на те, що ми сильно акцентували гравцям увагу на те, що "Енергія" дуже сильно починає свої матчі, початок гри ми провалили. Команда забиває гол, два, а потім грає у своє задоволення. В усіх попередніх матчах, де ми пропускали першими, ми програвали. Дуже радує те, що хлопці переламали свою психологію, не знітилися на майданчику. У перші хвилини нам було дуже важко, однак ми проявили терпіння.

Свої моменти ми створили. Хочу віддати належне воротарю "Енергії" Володимиру Кардашу, який багато виручав свою команду. Попри це, нічия - закономірний результат. Ми уже хлопців налаштовуємо, що такі ігри у нас будуть у плей-офф. Вірю, що ми рухаємося у правильному напрямку.

- Чи можна сказати, що "Ураган" "розігнався" уже по ходу першого тайму?
- Функціонально ми "Енергії" не програли. До нашого матчу ми ретельно вивчали суперника, переглянули чотири матчі за їх участю. Перемога "Енергії" над "Локомотивом" говорить сама за себе. Подяка моєму колезі Максиму Павленку, який зробив боєздатну команду з львівських гравців. Вважаю, львів'яни будуть боротися за найвищі місця в чемпіонаті.

Щодо "Урагану", то такі ігри - це ще не максимум. Ми сьогодні відіграли на 60-80 відсотків. Потенціал у цієї команди є і я це бачу. Можливо, десь нам бракує впевненості та досвіду.

- Зважаючи на те, як складався матч для вашої команди, чи задоволені результатом?
- Так. 3:3 на виїзді проти такої команди як "Енергія" - дуже непоганий результат. У Львові "Енергія" не дарує очки фактично нікому.

- У складі "Енергії" Ви відзначили гру воротаря Кардаша. Хороші слова на свою адресу заслужив і воротар вашої команди - Віталій Біров.
- Однозначно. Вважаю, що Віталій мав виручати команду, коли "Енергія" забила другий гол. Загалом, Біров - сильний воротар і ми радіємо, що він є в нашій команді. Сьогодні він нас виручав просто в безнадійних ситуаціях. Попри це, хотів би відзначити не тільки Бірова, а у й усю команду. Бачу, що вона буде рости.

www.energia.lviv.ua

15.11.2014 22:39