«ЕНЕРГІЯ» - «УРАГАН» - 5:1. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд + ВІДЕО

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Головна проблема в тому, що нас підводить реалізація - створюємо нагод багато, але не забиваємо. Десь добре зіграв воротар суперника… Будемо боротися до останнього туру за місце у плей-офф, за честь клубу і кожен за своє ім’я. На разі кожен матч у нас, як останній, тому будемо докладати всіх зусиль, щоб перемагати, і виходити в зону плей-офф.

- "Епіцентр К Авангард" також програв у Києві, тому розрив зберігся…
Нас цікавить наша гра, і те, що нам треба вигравати і здобувати очки. На жаль, не вдається, будемо розбиратися. Попереду буде пауза, під час якої, сподіваюсь, зможемо, ще попрацювати над тим, щоб команда здобувала перемоги і піднімалася у турнірній таблиці.

Валерій ЛЕГЧАНОВ, головний тренер "Енергії":
- Враження від матчу позитивні… Нам дали "по шапці" в Одесі, ми "спустилися" з небес на землю… Скажу, що результат даного матчу не відповідає тому, що відбувалося на полі - нам стало важко, коли суперник додав у другому таймі, але добре, що воротарі зіграли надійно.

Ключовим моментом вважаю другий м’яч, тільки пропустили 1:1, і досвідчені гравці змогли потягнути за собою тяжкий тягар - забив капітан команди, вселив віру і дальше підтягнулася молодь. Молодці, що забили, їм не вистачає цих позитивних емоцій. В цілому, ще багато сумбуру, щось виходить, щось не виходить, тому будемо працювати. Хлопців вітаю з перемогою, хоча вона для нас була тяжкою, 5:1 - не по грі…

24.12.2017 18:31