«ЕНЕРГІЯ» - «УРАГАН» - 5:3. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд

Головні тренери львівської "Енергії" та івано-франківського "Урагана" Максим Павленко та Іван Скіцко відповідно поділилися враженнями від матчу 15 туру Екстра-ліги, у якому "Енергія" святкувала перемогу з рахунком 5:3.

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Енергії":
-Не сказав би, що ми перемогли на класі. Наша перемога однозначно не була простою. У першому таймі ми не змогли грати активно та агресивно. "Ураган" не дозволяв цього робити. Нашому супернику також потрібно віддати належно – "Ураган" почав матч доволі активно і не дозволяв нам створювати гольові моменти. З часом ми зуміли додати і використати свої стандартні положення. Звісно, на руку нам зіграли і наші певні домашні напрацювання. Другий гол супернику "у роздягальню" нам допоміг, але не варто забувати те, ми також могли пропустити на останній хвилині першого тайму. Якби "Ураган" забив, усе могло б розвернутися в іншу сторону.

У другому таймі нам вдалося діяти уже більш агресивно. Коли забили третій і четвертий гол, то могли грати уже за результатом. При рахунку 4:0 це робити було значно легше. У другому таймі перед хлопцями було завдання діяти активно та агресивно. З цим завданням вони більш-менш справилися, а от у першому таймі ми показали не досить змістовну гру.

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
-Якщо говорити про перший тайм, то "Енергія" мала маленьку ігрову та територіальну перевагу. Незважаючи на це, за змістом перший тайм мені сподобався: моменти були як і у нас, так і в "Енергії". Всім відомо, що "Енергія" потужно проводить початки матчів, ми цього супернику не дали зробити. Дуже образливий гол ми пропустили наприкінці першого тайму.

У другому таймі пропустили ще два необов’язкові голи, не виручив у цих моментах Віталій Біров. Незважаючи на це, радує те, що дали пограти усім хлопцям. При рахунку 0:4 не знітилися, а продовжили грати. У другому таймі ми забили три голи і загалом зіграли 3:3. Є нам над чим працювати, але можу сказати одне: з "Енергією" грати можна. Можливо, саме на цього суперника ми потрапимо у плей-офф, тому будемо робити аналіз помилок з цього матчу.

Прес-служба СК "Енергія"

05.01.2016 12:43