"ЕНЕРГІЯ" - "УРАГАН". АНОНС МАТЧУ

Хто з суперників продовжить свою переможну серію?

Після принципового поєдинку з "Локомотивом" і переконливої перемоги в ньому "енергетики", які й без того були на хорошому ходу, не проти продовжити свою переможну ходу і в матчі проти іншого принципового суперника - "Урагану". І нехай у суперників зараз не такий досвідчений склад, який був ще рік тому, але вивіска "Енергія" - "Ураган", безумовно, приверне глядачів на трибуни. Все-таки, це дербі, і воно буде таким при будь-яких розкладах. Це - галицьке дербі, "енергетичне". Можна називати як завгодно, але суть буде одна і та ж.

Для молодих "ураганівців" цей матч, безумовно, буде ще одним випробуванням на міцність і черговим тестом на дорослішання, оскільки таке "енергетичне" дербі для більшості івано-франківських футзалістів буде першим. Та ще й на виїзді, де "Енергія" особливо сильна. Результат українського футзального "класико" - тому підтвердження.

В той же час не можна не згадати про те, що в минулому році Іван Скіцко та його підопічні вже проходили через "енергетичне" дербі, коли грали в Першій лізі за "Ураган-2", а їм, відповідно, протистояв дублюючий склад "Енергії". І ці "малі" дербі завершилися по-різному. У першому протистоянні, яке проходило у Львові, дублери "Енергії" переграли своїх візаві з рахунком 4:1. Натомість в Івано-Франківську господарі взяли переконливий реванш - 10:2. І "Ураган-2", на відміну від "Енергії-2", тоді ще і в "Топ-8" пробився. Тепер все набагато серйозніше. Нинішньому омолодженому "Урагану" буде протистояти сильний і досвідчений суперник, для якого перемога в дербі - на вагу золота.

Але ж і "драконам" теж є, що протиставити "енергетикам". В минулому турі івано-франківці здобули першу домашню перемогу в нинішньому чемпіонаті. Відповідно до цього дербі вони теж підходять у гарному настрої. Тим більше, не варто забувати, що "Ураган" у цьому сезоні ще жодного разу не програвав на виїзді. Тому, гості напевно будуть прагнути продовжити цю приємну серію. І якщо це їм вдасться за підсумками нинішнього "енергетичного" протистояння, то можна буде сміливо сказати, що молоді "дракони" пройшли ще один тест на зрілість.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, прогноз від UA-Футбол - 2:2.

Чемпіонат України. Екстра-ліга. 8 тур
"ЕНЕРГІЯ" (Львів) - "УРАГАН" (Івано-Франківськ)

15 листопада. 13:00. Львів. Палац спорту "Галичина".
Арбітри: Лутій (Київ), Подворний (Хмельницький). Спостерігач арбітражу: Михальський (Київська обл.).

Відео онлайн-трансляція на сайті www.energia.lviv.ua або каналі Ustream.

14.11.2014 21:13