ЕПІЦЕНТР А – УРАГАН – 1:5. ЗВІТ

9-й гол Фаренюка в сезоні, Цілик, який поцілив, сольний прохід Когута та інші пригоди Драконів в Одесі

Протистояння з Епіцентром А в Одесі обіцяло бути непростим. По-перше, суперник програв перед цим чотири матчі поспіль, маючи велике бажання перервати невдалу серію, а по-друге, підопічні Кирила Красія грали вдома. До того ж, в минулому сезоні команди обмінялися домашніми перемогами, тому було цікаво спостерігати за тим, хто ж виявиться сильнішим у третьому за ліком матчі.

Початок гри був за одеситами, які створили декілька моментів біля воріт Кардаша, але Володимир врятував Драконів від пропущених голів. Але ближче до середини першого тайму підопічні Максима Павленка взяли гру під контроль, захопивши територіальну перевагу.

Голи, як виявилося, Дракони залишили на потім. Спочатку на 16-й хвилині матчу наш капітан, Андрій Федюк, класно пробив з дальньої дистанції після розіграшу ауту, відкривши рахунок у грі – 0:1. В кінці першого тайму одесити вирішили ризикнути, а голкіпер цієї команди, Віталій Зеленчук, почав підключатися п’ятим польовим гравцем. Але, як виявилося, ця тактика зіграла не на користь «будівельників». Ледь не перше перехоплення м’яча від Драконів, закінчилося відмінним дальнім ударом Цілика, який поцілив (ця тавтологія, як нам здається, максимально себе виправдовує) у порожні ворота – 0:2.

А коли здавалося, що на перерву команди підуть за рахунку 2:0 на користь команди Максима Павленка, додав фарб у цю гру Когут. Юрій, зміщуючись з лівого флангу в центр, обіграв одразу двох захисників суперника і точно пробив у дальній кут – 0:3!

Друга половина гри розпочалася з четвертого голу івано-франківської команди, причому вийшов він дуже ефектним, адже все було розіграно в один дотик. Федюк віддав зі штрафного на Кордобу, Роман прострілив у штрафний майданчик, а Фаренюк переправив м’яча у ворота – 0:4. Зазначимо, що для Артема цей гол став вже дев’ятим в сезоні, а він продовжує залишатися на другій сходинці в гонці бомбардирів Екстраліги.

А ближче до середини другого тайму Абакшин зняв усі питання щодо переможця цієї гри. 78-й номер Драконів скористався відскоком м’яча після масованої атаки суперника, і ледь не з центра в поля втік на побачення з кіпером одеситів, максимально вдало реалізувавши цей момент – 0:5.

Але у цій ситуації варто віддати належне господарям поля, які до кінця матчу билися за результат. Майже одразу Костянтину Бондаренко вдалося один гол відіграти, пробивши у самісіньку дев’ятку воріт Урагану – 1:5. Майже одразу міг забивати другий м’яч Гай, але свою можливість змарнував.

У час, що залишився, одесити більше атакували, граючи майже 10 хвилин з 5-м польовим гравцем. Тим не менш, Максим Павленко своєчасно взяв тайм-аут, трішечки заспокоїв своїх підопічних, а більше Ураган не пропускав.

У підсумку – впевнена перемога з рахунком 5:1, але, знову ж таки, потрібно віддати належне одеситам за гідну, коректну та достойну гру. Зазначимо, що Дракони залишаються на 3-й позиції в турнірній таблиці, випереджаючи Продексім, який йде четвертим, на три очки.

P.S. Як стало відомо вже після матчу, головний тренер Епіцентру А, Кирило Красій, подав у відставку. Про це він сказав у післяматчевому інтерв'ю.