ФАНАТИ «УРАГАНУ» ВІДВІДАЛИ БУРШТИНСЬКИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

До поїздки долучився й "ураганівець" Антон Лясковський

У четвер, 11 лютого, "ураганівські" вболівальники відвідали дітей з обмеженими можливостями соціально-реабілітаційного центру "Довір'я". Ще до Дня Святого Миколая НФК "Ураган" разом із фан-клубом "Ура-Фан" провів благодійний аукціон,  в рамках якого кожен бажаючий міг поторгуватися за зустріч із гравцем основної команди, а також придбати інші лоти – ігрові футболки "драконів" і м’яч з автографами футболістів.

Нагадаємо, що вперше "Ура-Фан" провів аукціон у 2013 році, приурочивши його Міжнародному дню захисту дітей. Гасло "Купи зустріч - подаруй свято" об'єднало чимало небайдужих мешканців Івано-Франківська, тож організаторам вдалося зібрати значну суму, якої вистачило на закупівлю спортивного інвентарю. Перше знайомство з дітьми та працівниками реабілітаційного центру виявилося на диво теплим та щирим, тож "ураганівські" фанати вирішили не зупинятися на досягнутому і щороку дарувати дітям радість.

Цьогоріч затяжні зимові вакації та карантин не дозволили навідатися до діток тоді, коли планували, але ж добрі справи слід робити не тільки в період новорічно-різдвяних свят?! Отож, "ураганівські" вболівальники, озброївшись подаруночками, вирушили до старих друзів. Завдяки "ура-фанівцям" та НФК "Ураган" всі зібрані гроші були витрачені на покупку канцтоварів, солодощів та розвиваючих ігор. Приємно, що до поїздки вкотре долучилися і гравці "Урагану", цього разу – Антон Лясковський, який і вручив реабілітантам футбольні м’ячі.

Застали ми діток за арт-терапією – бісероплетінням – діти прикрашали свічки до Стрітення Господнього. Невідриваючись від роботи вихованці центру діляться думками, розповідають про нещодавні поїздки та демонструють вже готові вироби. Як завжди, не відпускають нас і без чаювання, до якого, як годиться, діти приступають із молитвою та дякою Богу. Звісно ж, дякують за візит і проводжають щирими посмішками. Тож, до нових зустрічей!

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".
 

12.02.2016 08:48