ГРАВЦІ УРАГАНУ - МАЙСТРИ СПОРТУ УКРАЇНИ!

Наші гравці були відзначені Департаментом молодіжної політики та спорту.

У шанувальників найпопулярнішої гри всього світу є своє свято - Всесвітній день футболу. Люди прокидаються і засинають з хорошим або поганим настроєм після перегляду матчу улюбленої команди. Для багатьох футбол - не просто гра, а стиль життя. Професійним футболістом не народжуються і навіть не стають - цього звання досягають невпинною працею.

10 грудня в Університеті Короля Данила відбувся щорічний звіт міського голови Руслана Марцінківа про роботу у сфері дозвілля. Обговорювали головні досягнення міста, зокрема, розважальні та спортивні заходи.

Департаментом молодіжної політики та спорту були відзначені наші гравці. За здобуття- Кубку України з футзалу, їм присвоєно звання «Майстрів спорту України»! З цієї нагоди урочисто нагородили та вручили посвідчення та пам’ятні значки Миколі Микитюку, Артему Фаренюку, Даниїлу Абакшину, Юрію Когуту та Руслану Шереметі.

Президент НФК «Ураган» Олександр Бубен у вітальному слові подякував меру за плідну співпрацю в царині футзалу та футболу, відзначив ключові досягнення та анонсував спільні майбутні проекти, зокрема – міську академію футболу, проект концепції якої уже скоро буде представлено меру. Ну і не обійшлось без подарунків! Руслан Марцінків відтепер повноцінний гравець НФК «Ураган». Олександр Бубен урочисто вручив меру червону ігрову форму Драконів із сороковим номерним знаком на спині!

Вітаємо «Драконів» і бажаємо перемог та злетів, спортивних досягнень, відданих уболівальників та сміливо підкорювати вершини своїх мрій!

11.12.2019 13:13

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804