"GREENDAY METAL" - "УРАГАН-3" - 1:5. ДРУГА ПЕРЕМОГА ЗА ВИХІДНІ

"Ураган-3" переміг у перенесеній грі

Для обох команд звітний поєдинок став другим за вихідні, адже в суботу, як "Ураган-3", так і "GreenDay Metal" святкували впевнені перемоги над КІВС "Енергія-2" (3:0) та "DevPlanet" (7:1) відповідно. З початку матчу "металісти" обрали тактику гри з п'ятим польовим, тож не дивно що добряче у рамці воріт довелось попрацювати Хомяку. Втім, у першому таймі суперники м'ячів не забивали - 0:0.

А от після відпочинку за справу взялися "дракони". Гольовий початок матчу відкрив Баланик, який скористався помилкою "металістів" при обороні власних воріт - 1:0. Згодом Баланик прицільним ударом після розіграшу кутового оформив дубль, а Лейб'юк як по нотах завершив зразкову контратаку, яку розпочав від власних воріт Хомяк - 3:0. На 25-ій хвилині Шафранський скоротив відставання у рахунку, та майже одразу Баланик ударом зі своєї частини майданчика знову повернув перевагу в три м'ячі - 4:1. А переможну крапку у зустрічі на останніх хвилинах поставив Петросюк - 5:1 на користь "драконів".

"GreenDay Metal" Куликів - "Ураган-3" Івано-Франківськ - 1:5 (0:0)
Голи:
Шафранський (25) - Баланик (17, 20, 27), Лейб'юк (21), Петросюк (30).
"GreenDay Metal": Русецький (в) - Шафранський, Максимик, Маринюк (к), Денис - Калуцький, Чеботарьов, Тарасович, Лещишин, Кольцун, Кіндратів - Жезло (в). Головний тренер: Василь Денис.
"Ураган-3": Хомяк (в) - Британ (к), Баланик, Бессонов, Ткачук - Сенюк, Лейб'юк, Негела, Петросюк - Бойків, Остафійчук - Гуйван (в). Головний тренер: Юрій Іванишин.

Пресслужба НФК "Ураган"

14.03.2021 20:21