«ХІТ» - «УРАГАН» - 4:2. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд

Головний тренер київського "ХІТа" Олег Лук'яненко поділився своєю думкою про переможний для його команди кубковий матч з "Ураганом".

- Як Ви оцінюєте сьогоднішню перемогу над "Ураганом"?
- Сьогодні у хлопців було велике бажання перемогти, оскільки ми грали проти команди Екстра-ліги. Ми переглядали ігри за участю "Урагану", тому знали, як потрібно грати проти цієї команди. І сьогодні нам вдалося зробити те, що ми планували.

- За рахунок чого сьогодні вдалося нейтралізувати першу четвірку "Урагану"?
- Ми перетасували наші четвірки, щоб заплутати суперника. Виходячи з того, як проходила гра, вважаю, що нам це вдалося.

- Однак, в той же час, трохи не допрацювали проти другої четвірки...
- Так, але в цілому - нам вдалося нейтралізувати тих, від кого повинна була йти загроза. А ще ми віддали "Урагану" "боржок" - кілька років тому вони нас обіграли, тепер ми змогли взяти реванш.

- І останнє запитання: з ким би хотіли зустрітися в чвертьфіналі?
- Поки про це рано говорити. Але хотілося б з "Епіцентром К3".

Головний тренер івано-франківського "Урагану" Іван Скіцко проаналізував причини поразки своїх підопічних у матчі 1/8 фіналу Кубку України проти київського "ХІТа".

- Чому сьогодні "Урагану" не вдалося обіграти "ХІТ"?
- Слід віддати належне нашому супернику, у складі якого грають деякі екс-гравці збірної України. "ХІТ" - досвідчена команда, і цей досвід сьогодні дався взнаки. До того ж, вони грали вдома. І у цьому плані нашим суперникам теж пощастило, тому що цей етап складається з одного матчу. Як і наступний. Хоча на такому етапі мають грати два матчі. І "ХІТ" гратиме чвертьфінальний матч також вдома, де у них є перевага. Все це, разом з нашою не зовсім хорошою грою, стало причиною поразки.

- Чи вплинув на гру швидкий пропущений м’яч?
- Звичайно, вплинув. Ми після цього намагалися переналаштуватись вже по ходу гри, але, на жаль, не вдалося.

- Головний тренер "ХІТа" Олег Лук’яненко сказав, що він спеціально перетасував свої четвірки, щоб заплутати "Ураган"…
- Я скажу, що ми спостерігали за суперником і вже мали уявлення, як проти нього грати. Але сьогодні, на жаль, я не впізнав нашу першу четвірку, у якої не пішла гра. Чому так сталося? Будемо розбирати гру, знаходити відповіді на ці питання.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, UA-Футбол

17.01.2015 00:35

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804