«ХІТ» - «УРАГАН» - 5:3. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд + ВІДЕО

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Жаль, що програли, але, незважаючи на підсумковий рахунок, діями гравців нашої команди я задоволений, була повна самовіддача. Щоправда, бракує нам ще концентрації уваги, яка потрібна при стандартах - перші чотири м’ячі у наші ворота, це голи, пропущені при стандартних положеннях. Жаль, що так сталося, і воротар команди "ХІТ" зіграв надійніше і впевненіше, ніж наші воротарі. Голкіпер у футзалі - це більше ніж півкоманди...

Тож вітаю суперника, що реалізував майже всі створені гольові моменти і здобув перемогу. Але, думаю, глядачам гра сподобалася, поєдинок був видовищним і напруга матчу тривала до останньої хвилини, шкода, що не зуміли реалізувати свій шанс вп’ятьох, але, незважаючи на кадрові проблеми, вважаю, що "Ураган" виглядав гідно. Якщо у футболістів буде правильне відношення, то й незабаром прийде результат.

- Після перерви ви відразу забили два м’ячі, що сказали хлопцям у роздягалці?
- Насамперед, прибрати невимушені помилки, які "ХІТ" при високому пресингу змусив нас допустити. Це змусило нашу команду нервувати. Але усунули помилки біля власних воріт, старалися агресивно діяти біля воріт суперника, і в підсумку реалізували створені моменти, шкода, що не вистачило одного гола.

- Ви привезли до Києва молодих гравців, чому хлопці все-таки не зіграли?
- Для Завертаного і Масевича це перший виїзд у складі "основи", вони тільки відчули цю атмосферу Екстра-ліги, напругу матчів. Це - перспективна молодь, думаю, за рік-два будуть заявляти про себе у повному обсязі, тому все ще попереду.

Олег ЛУК'ЯНЕНКО, головний тренер "ХІТа":
- Гра була важкою, я б навіть сказав матч для глядачів - зі значною кількістю моментів. Вкотре ми не використали їх, тому будемо продовжувати працювати над реалізацією створених нагод. Тим не менше, виграти приємно, хлопці проявили свої найкращі якості - бажання, боротьба, самовіддача, тому вітаю їх з цією перемогою.

- Чи здивував вас "Ураган"? Були великі швидкості…
- Готовність до гри з "Ураганом" була серйозна, дивилися їхні матчі. Команда - молода, цікава, і ще не все сказала в цьому сезоні.

- Під час першого тайму ви нервували, і швидко взяли тайм-аут, що трапилося?
- Був якийсь хвилинний провал в грі однієї з "четвірок", треба було трішки зупинити градус гри, тому довелося взяти перерву, яка вплинула на подальший результат матчу.

- Олександр Корнійчук за два матчі забив сім м’ячів. Ви здивовані?
- Ні, не здивований. Це робота Олександра. Він працює над цим компонентом, і в нього це виходить краще ніж в інших футболістів, тим більше, якщо він забиває, значить взаємодіям з іншими трьома гравцями на хорошому рівні.

 

22.10.2017 20:36

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804