ХІТ - УРАГАН – 5:4. ПОРАЗКА, ЗА ЯКУ НЕ СОРОМНО!

В залі спорткомплексу ЗСУ у Києві, даруйте за це штамп, яблуку ніде було впасти.

В гості до лідера чемпіонату, ХІТа, приїхав колектив, який займав третю позицію і мав найбільшу кількість забитих голів, івано-франківський Ураган.

З точки зору турнірної стратегії цей матч був надважливий для обох команд. Підопічні Максима Павленко, в разі перемоги, могли наздогнати «кабельників» в турнірній таблиці. ХІТ, в свою чергу, в цьому сезоні ще не програвав, тому розраховував на чергові залікові бали.

Зазначимо, що декілька авторитетних футзальних інтернет-видань не дарма називали цей матч центральним і найцікавішим у сьомому турі Екстраліги. Команди видали два абсолютно протилежні, як мінімум за кількістю забитих голів, тайми, подарувавши глядачам справжнє видовище!

Перші хвилини матчу ХІТ провів в атаках. Моментів біля воріт Кардашу було більш ніж достатньо, але наш кіпер зі своїми обов’язками впорався на відмінно. Трохи згодом, атакуючий потенціал Урагану в цьому матчі відкрив Цілик, який завдав потужного дальнього удару, який пройшов повз ворота. Взагалі перша половина гри проходила під акомпанемент дальніх ударів обох команд, але голів вболівальники так і не побачили.

Але вони просто не знали, що їх очікує у таймі другому…

На перших хвилинах тайму Артем Фаренюк зробив собі відмінний подарунок до Дня Народження. Отримавши м’яч в центрі поля, він швидко розвернувся, зробив декілька кроків до воріт суперника і точно пробив повз Сухова – 0:1!

Інше питання, що «кабельники» перевернули все з ніг на голову буквально за дві хвилини. Спочатку Журба реалізував стандарт, призначений на лінії штрафного майданчику Драконів, а потім, вже в наступній атаці Ігор Борсук двічі розіграв стінку з Школьним, який і відправив м’яч у сітку воріт Кардаша – 2:1.

Після цього команди взяли десятихвилинну перерву в контексті забитих голів, а потім знову вистрілив Ураган. Спочатку, на 30-й хвилині матчу, молодчина Абакшин забив другий м’яч поспіль в Екстралізі. Даниїл вкотре підтвердив, що має відчуття голу, коли замкнув ідеальну передачу Микитюка на дальній стійці – 2:2.

Цей гол лише розпалив інтригу в очному протистоянні, тому команди серйозно взялися за справу. Пройшло три хвилини після голу Абакшина, як свою гармату розрядив Цілик. Андрій пробив з дальньої дистанції, а м’яч, після ледь помітного рикошету, залетів точнісінько в кут воріт. Сухов, хоча й дотягнувся до м’яча, врятувати свою команду не зміг – 2:3!

Ви взагалі уявляєте, яке задоволення від гри отримали ті, хто був присутній безпосередньо на матчі? Емоції били через край, як на паркеті, так і на трибунах спорткомплексу ЗСУ. А тут ще, через хвилину, «кабельникам» вдалося рахунок зрівняти, організувавши стрімку контратаку, яку завершував Віталій Дзюба. М’яч після його удару зачепив Кордобу, який сміливо кинувся у  підкат, а потім перелетів Кардаша і залетів у ворота – 3:3.

І це, друзі, повірте, було ще не все! Підопічні Павленко миттєво організували свою атаку, а Фаренюк, елегантним ударом головою, відправив м’яча у самісіньку дев’ятку воріт «кабельників» - 3:4!

На жаль, втримати перевагу у рахунку Драконам не вдалося, адже через хвилину Журба виконав відмінну передачу з правого флангу на Педяша, якому ніхто не завадив переправити снаряд у ворота – 4:4!

А ще через 60 секунд Журба зробив контрольний «постріл» у ворота Урагану. Точніше це був не постріл, а розрізна передача через увесь майданчик на Школьного, який другим дотиком вразив ворота Драконів – 5:4.

Але наша команда могла врятувати цю гру… Спочатку, ще до пропущеного голу, Роман Кордоба не реалізував десятиметровий удар, пробивши повз ворота. А потім, вже наприкінці матчу, другий десятиметровий у ворота «кабельників» взявся виконувати Цілик, але переграти Сухова Андрій не зумів.

Таким чином, ХІТ здобув мінімальну перемогу з рахунком 5:4, а Драконам, в свою чергу, за цю поразку не може бути соромно.

Огляд найкращих моментів матчу за посиланням:

Підопічні Максима Павленко продемонстрували відмінну командну гру, забили одразу 4 голи у ворота команди, яка до цього пропустила  у шести матчах всього лише шість голів. Якщо говорити про персоналії, то з кожною грою все більше і більше впевненості набирає Абакшин, який відзначився у другому матчі поспіль. Артем Фаренюк, після дебютного виклику до збірної, перебуває просто в шаленій формі. Кардаш, прямо зараз, входить до когорти кращих голкіперів Екстраліги, а також наша команда продовжує залишатися найрезультативнішою у цьому сезоні.

Тому дивимося у майбутнє з впевненістю, та чекаємо на супер цікаве дербі з Енергією!