І ЗНОВУ ФІНАЛ!

Другий рік поспіль Дракони гратимуть у фіналі Кубка України, але цього разу у рідних стінах!

Суперником, після звитяги у півфіналі, буде херсонський Продексім, колектив, який добре знайомий Драконам, адже в цьому сезоні вони вже тричі зустрічалися з цією командою. Безумовно, тут потрібно акцентувати увагу на тому, що в усіх трьох матчах херсонською командою керував попередній наставник, Жоао Барбоза, але нагадати про результати цих протистоянь точно потрібно.

В першому матчі, який відбувався саме у Івано-Франківську, команди розписали мирову нічию – 2:2. Потім була перемога Драконів у фіналі (!) Кубка Ліги з рахунком 3:2, а ще трохи згодом виїзна звитяга з рахунком 4:3. Як бачите, досвід перемог у фінальних матчах в грі саме з Продексімом у Драконів є. І це важливо, в першу чергу, з психологічної точки зору.

Вчора команда Максима Павленко впевнена перемогла Food Centre – СумДу з рахунком 7:0, а головне, що жоден з шести гравців, які перебували під загрозою дискваліфікації, не отримали жовтих карток (мова йде про Колтка, Шеремету, Когута, Федюка, Микитюка і Лисенко). Таким чином, усі готові до одного з найважливіших матчів сезону.

Сьогодні на паркеті спорткомплексу КФВ івано-франківський вболівальник побачить багато дуже знайомих облич, адже Шотурма (8 сезонів), Корсун (93 матчі), Зварич (90 матчів) та Роніньйо колись грали саме у складі Драконів.

Підопічним Максима Павленко, як ніколи потрібна ваша підтримка, запал та емоції, у фінальному матчі за Кубок України! Початок гри о 15:00 в спорткомплексі КФВ. Прийди і підтримай рідну команду!

Прес-служба НФК Ураган

 

 

30.03.2019 12:30