І ЗНОВУ ФІНАЛ! І ЗНОВУ ЗАПОРІЖЖЯ!

Вже в друге за календарний рік Ураган буде грати у фіналі.

Вже в друге за календарний рік Ураган буде грати у фіналі. І в друге у Запоріжжі. Вболівальники Драконів пам’ятають, як закінчився фінал Кубку України, але зараз не хочеться згадувати поразки.

Зараз потрібно наголосити на тому, що за два дні Ураган виграв два матчі у команд Екстраліги, і тепер готується до вирішального двобою з Продексімом у фіналі Кубку Ліги. В цьому сезоні команди вже зустрічалися між собою, але виявити сильнішого не вдалося, матч закінчився бойовою нічиєю – 2:2. Херсонська команда на стадії чвертьфіналу переграла ХІТ з рахунком 4:0, а сьогодні виявилася сильнішою за Енергію - 1:0.

Зараз ситуація трохи інакша. Кубок є Кубок, щоб там не казали. Тут не може бути нічийного результату, а переможець буде тільки один.

В п’ятницю Дракони переграли Сокіл з рахунком 5:0, вдруге у сезоні забивши п’ять голів у ворота суперника (в рамках Екстраліги підопічні Максима Павленка виграли 5:1). Соколята, в свою чергу, теж можуть похвастати стабільністю, знову не потиснувши руки нашим гравцям. Але рахунок, як відомо, на табло.

Роман Кордоба відкрив рахунок у цьому матчі, класним ударом з правого флангу, молодий Абакшин його подвоїв, потім свій черговий м’яч забив Когут, ну і звичайно не обійшлося без Цілика, який поцілив, причому двічі – 5:0.

Кращі моменти матчу Ураган – Сокіл:

Сьогодні гра проти АРПИ була, як мінімум, набагато напруженішою. До того ж, Дракони грали без своїх збірників, адже Фаренюк і Микитюк відправилися до розташування національної команди, у час, який було зазначено – 13:00. Не зайвим буде зазначити, що АРПИ грав вдома, а вдома, як відомо, і стіни допомагають.

Перший тайм пройшов без забитих голів, а на початку другої половини матчу Когут знову забив у розіграшу Кубку Ліги і вивів Драконів вперед. Тим не менш, Йапарама рахунок зрівняв, а Станіслав Моспан, вже на початку екстра-тайму, вивів АРПИ вперед. Хто врятував Ураган? Той, що завжди може поцілити у ворота, коли це необхідно! Цілик забив за дев’ять (!) секунд до фінальної сирени, тому доля переможця повинна була вирішуватися у серії пенальті.

Напруга досягла свого апогею, але Володимир Кардаш, у підсумку, відбив останній удар Євгена Леміша, і вивів Ураган у Фінал Кубку Ліги!

Завтра – двобій з Продексімом – початок о 13:00! Посилання на трансляцію, як завжди, буде на нашому сайті. Давайте разом підтримуємо команду Максима Павленка у боротьбі за перемогу!