"IN.IT" - "УРАГАН" - 0:4. "ДРАКОНИ" ВПЕВНЕНО ПЕРЕМАГАЮТЬ У ЛЬВОВІ

"Дракони" обіграли втретє обіграли новачка змагань + ВІДЕО

Розпочався звітний поєдинок з атак "драконів", та з ударами Миколи Грицини впорався голкіпер "айтівців" Кардаш. Все ж на 7-ій хвилині поєдинку гості домоглися свого. Корсун підловив на помилці захисників львів'ян і більярдним ударом відправив "круглого" точно в ціль - 1:0. Другий м'яч не змусив себе довго чекати. Швед прибрав суперника на замасі і пробив без шансів для голкіпера - 2:0. До завершення першого тайму непогані шанси для взяття воріт мали Микола Грицина, Абакшин, Микитюк, та знову на висоті був голкіпер "айтівців". Після відпочинку франківці не збавляли обертів і забили ще двічі. Спочатку Шотурма довів рахунок до 3:0, а наприкінці зустрічі влучний удар Моспана підбив остаточні 4:0 на користь гостей.

"in.IT" Львів - "Ураган" Івано-Франківськ - 0:4 (0:2)
Голи:
Корсун (7), Швед (13), Шотурма (29), Моспан (40)
"in.IT": Кардаш (в) - Гриник (к), Константінов, Абрамчук, Коваль - Білюк, Стегніцький, Федюк, Лейб'юк - Кітор (в). Головний тренер: Андрій Федюк.
"Ураган": Савенко (Хомяк, 32) - Фаренюк, Корсун, Швед, Шотурма - Абакшин, Микитюк, Мих. Грицина, Мик. Грицина - Масевич, Дичук - Терентьєв, Моспан. Головний тренер: Максим Павленко.
Попередження: Білюк (12)

Відеоогляд матчу:

Пресслужба НФК "Ураган"

21.01.2023 18:44