ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВІДЗНАЧИЛА «УРАГАНІВЦІВ»

З нагоди 25-річчя обласна федерація вшанувала лауреатів футбольного сезону 2015 р.

Днями Івано-Франківська обласна федерація футболу відзначила 25-річчя від дня заснування. Чверть століття футбольного поступу організації не залишились осторонь прикарпатців. Тож минулого вікенду, 26 грудня, в обласній філармонії відбулися урочистості.

З нагоди ювілею ветеранам івано-франківського футболу, головам районних (міських) федерацій футболу, керівникам асоційованих колективних членів, президентам та керівникам футбольних клубів (команд), керівникам міст, районів та організацій, меценатам, тренерам, арбітрам та спортивним журналістам вручили почесні відзнаки, медалі та грамоти.

Приємно, що були відзначені й "ураганівці". Окрім отриманих відзнак на урочистому святкуванні, у переддень нового 2016 року в офіс НФК "Ураган" завітали "ювіляри" - голова Івано-франківської обласної федерації футболу Тарас Клим і перший заступник Василь Сікора. Тож представники івано-франківського клубу змогли ще раз отримати вагомі нагороди.

Народний футбольний клуб "Ураган" був відзначений як "Краща професійна команда Івано-Франківської області за 25 років". Президент НФК "Ураган" Олександр Бубен та віце-президент Василь Костюк були нагороджені почесними грамотами Міністерства молоді і спорту "За вагомий особистий внесок у розвиток футболу" і медалями-відзнаками Івано-Франківської обласної федерації футболу "За заслуги".

Відзначені були й виконавчий директор "Урагану" Олег Ковальський і тренери – Ярослав Ватаманюк та Юрій Костишин. Не оминули увагою й спортивних журналістів, в тому числі й прес-аташе НФК "Ураган" Олега Ланяка.

Дякуємо Івано-Франківській Федерації футболу за відзнаки, які стануть ще більшим стимулом на майбутні звершення. Віримо, що і надалі футбол та динамічний футзал на Івано-Франківщині йтимуть шляхом поступу та вдосконалення.

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган".


 

31.12.2015 14:39