«КАРДИНАЛ-РІВНЕ» - «УРАГАН» - 1:2. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд + ВІДЕО

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Ми сьогодні провели два різних тайми. До перерви не могли нав'язати супернику свою гру,багато помилялися. Ігровою перевагою на майданчику володів "Кардинал-Рівне". В перерві ми зрозуміли, що наступні 20 хвилин можуть стати для нас останніми у нинішньому чемпіонаті. Зібралися і вийшли на гру з максимальною концентрацією. Забили свої м'ячі і виграли.

Сьогодні була хороша гра із великою кількістю чоловічої боротьби з боку обох команд. Обидві команди помилялися. На щастя, наші помилки не стали фатальними. "Кардинал-Рівне" за свої помилки поплатився.

- Чи не вважаєте Ви, що сьогодні "Урагану" пощастило, зважаючи на кількість епізодів, в яких арбітри не фіксували гру рукою?
- Про гру рукою - це Ваша суб'єктивна думка. Я нічого сказати не можу, поки не перегляну повтори. Але в такій ситуації зазвичай потрібно просто створювати і забивати свої моменти. Тоді ніякі спірні епізоди на результат гри не вплинуть.

Сергій ПІДДУБНИЙ, головний тренер "Кардинала-Рівне":
- Щастить сильнішому. Якщо "Ураган" сьогодні переміг, значить вони сьогодні сильніші. Але я хочу кричати про інше. Не хочу жалітися, можливо сказане якось на мене повпливає, але так далі бути не може. Це просто ганьба! І федерації, і суддівському корпусу… Це або заангажоване суддівство, або низька кваліфікація арбітрів, або змова. Можливо, не проти команди… Можливо, просто щоб президента позлити.

Що було в Запоріжжі - те сьогодні продовжилося. Аналогічні фоли, коли гравець тікає і на ньому фолять. Нам - одразу червона. Тут - лише жовта картка. Потрапляє м'яч в руку. Нам - одразу пенальті! Тут - двічі м'яч потрапляє в руку - жодного пенальті!

Хочу, щоб вболівальники розуміли: це те саме, що було минулого року у плей-офф з "ХІТом". Щойно десь суперник підсів, стало зрозуміло, що ми можемо виграти - одразу включилися судді і нас викинули. Це ж не вперше…

Суто по грі - я задоволений. Антигерой матчу - я. Вибив м'яча з лінії воріт суперника. Забий тоді - і все було б по-іншому.

- Що можете сказати про гру Юрія Свинарчука?
- Він сьогодні молодець. В нього така травма, що йому ходити важко. Але він на уколах вистояв і майже не помилявся.

- У плей-офф "Кардинал-Рівне" зіграє з "Титаном". Готові до цього суперника?
- Ми однаково серйозно налаштовуємося на будь-якого суперника.

04.03.2018 18:57

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804