"КАРДИНАЛ-РІВНЕ" - "УРАГАН" - 2:8. ЗАВЕРШУЄМО РІК НА МАЖОРНІЙ НОТІ

"Дракони" перемогли у Рівному + HIGHLIGHTS

Більш активно звітний поєдинок розпочали господарі майданчика, які добряче тримали у напрузі голкіпера "драконів" Кардаша і створили кілька небезпечних нагод. Чого вартує лиш постріл Горпинича, після якого гостей від неприємностей врятувала стійка. Відповідь франківців видалась не лише ефектною, а й результативною - Шеремета прихованим пасом знайшов Абакшина, який в один дотик запустив "круглого" поміж ніг Бакінському і відкрив рахунок у матчі. Втім за дві хвилини "кардиналівці" перевернули все з ніг на голову. Спочатку Кожем'яка замкнув дальну стійку після пасу Бондаря, а згодом Басича "забули" на п'ятачку при розіграші кутового - 2:1.

Такий поворот подій був явно не в планах наставника "драконів", тож Максим Павленко взяв тайм-аут. І майже одразу команді вдалось відновити статус-кво. Це Фаренюк, обігравшись з Радевичем, увігнав ігровий снаряд у дальну дев'ятку - 2:2. Та найбільше градус пристрастей піднявся на 12-ій хвилині поєдинку, коли Кожем'яка двічі протягом двох секунд грубо зіграв проти Микитюка та Абакшина. І коли арбітр вже потягнувся за "гірчичником" для винуватця, гравець "Кардиналу" навмисно грубо відштовхнув нашого капітана, при цьому зачепивши і "людину в чорному", який випустив з рук попередження. Такий розвиток подій був оцінений арбітром Ключником у два вилучення - одне для Кожем'яки, інше для Микитюка, тож командам потрібно було дві хвилини зіграти в обопільній меншості. Під час гри "4х4" Максим Павленко дещо несподівано зняв Кардаша і у воротарській футболці вийшов Шеремета. Ризик сповна виправдав себе і на 14-ій хвилині Абакшин оформив дубль та вивів свою команду вперед - 2:3. Бльіше голів у першому таймі суперники не забивали, хоча непогані шанси не реалізували Мануйленко і Басич в господарів та Фаренюк у гостей. 

Розпочалась друга половина з удару з гострого кута від Радевича - Бакінський лише з другої спроби зумів зафіксувати м'яча у руках. "Кардинал" відповів дальнім ударом у виконанні Мілінького, який не без труднощів Кардаш перевів на кутовий. А далі "Ураган" двічі майстерно покарав рівнян за недбалу гру при обороні власних воріт. Спочатку Лебідь обікрав захисника і віддав на Абакшина, якому залишалось лише вразити порожні ворота, а згодом Масевич, обігравшись з Кордобою, забив свій п'ятий м'яч в Favbet Екстра-лізі - 2:5. Далі за справу взявся екскардиналівець Фаренюк, який протягом двох хвилин оформив дубль у ворота рідної команди з передач Лебедя та Кардаша - 2:7. А переможну крапку у грі поставив Кордоба, відгукнувшись на дальній пас від Радевича - 2:8, "Ураган" перемагає в заключному матчі 2020-го року.

"Кардинал-Рівне" Рівне - "Ураган" Івано-Франківськ - 2:8 (2:3)
Голи:
Кожем'яка (7), Басич (8) - Абакшин (6, 14, 26), Фаренюк (10, 33, 35), Масевич (29), Кордоба (38).
"Кардинал-Рівне": Бакінський (в) - Мілінький, Концеба, Кожем'яка, Шпигар - Кручок, Малиновський, Мануйленко, Лисенко, Кравчук, Бондар, Горпинич - Дяченко (в). Головний тренер: Ігор Москвичов.
"Ураган": Кардаш (Колток, 38, Левандівський, 40) - Радевич, Кордоба, Фаренюк, Масевич - Микитюк (к), Лебідь, Шеремета, Абакшин - Коробка. Головний тренер: Максим Павленко.
Попередження: Басич (26) - Фаренюк (32).
Вилучення: Кожем'яка (12) - Микитюк (12).

Відеоогляд матчу:

Пресслужба НФК "Ураган"

23.12.2020 19:45