КУБОК ЛЬВІВЩИНИ-2016. «УРАГАН» - «ЛТК-ІНБЕВ-НПУ» - 4:1

Три перемоги на груповому етапі - і перша путівка до фіналу турніру!

На "Кубку Львівщини-2016" закінчився груповий етап. Завершальні матчі п'ятниці мали дати відповідь - хто стане переможцям груп, і в суботу побореться за головний трофей. Після двох перемог "Ураган" у поєдинку з "ЛТК-ІнБев-НПУ" могла б влаштувати і нічия. Однак підопічні Івана Скіцка були налаштовані по-бойовому. Натомість "телефоністи" на турнірі грали обмеженим складом, оскільки одна їхня четвірка виступає у Львові за юніорську збірну України.

Можливо, "коротка лавка" в об'єднаної команди і далася взнаки. На екваторі першого тайму Цілик чітко реалізував шестиметровий за фол у штрафній, який сам і заробив. Вже за дві хвилини перевагу "драконів" подвоїв Сімка, несподівано пробивши у ближній від голкіпера кут воріт - 2:0. До перерви вболівальники голів більше не побачили.

У другому таймі "ЛТК-ІнБев-НПУ" намагалася нав'язати івано-франківцям свою гру. І на 24-й хвилині після навісу з кутового Директоренко поклав м'яча у дальній кут, відновивиши інтригу - 2:1. Втім не надовго - невдовзі класно спрацювала Сімка - Зварич, і дев'ятий номер "Урагану" після вивірено пасу партнера також по-більярдному вколотив м'яча - 3:1.

Традиційно на останніх хвилинах обидві команди "тренувалися" у грі з п'ятим польовим - як в захисті, так і в нападі. Витримавши пресинг суперника на своїй половині, всього у дві передачі івано-франківці вивели на ударну позицію Зварича, котрий за 23 секунди до сирени оформив дубль і встановив остаточний рахунок - 4:1.

Другу путівку до фіналу між собою розіграли юніорська збірна України (U-19) та львівська "Енергія". У першому таймі Кордоба вивів "енергетиків" вперед. По перерві "синьо-жовті" зусиллями "ураганівця" Шведа зуміли зрівняти рахунок - 1:1. Такий результат виводив до фіналу саме юніорів. Та все ж, досвід чинних чемпіонів дався взнаки, і голи Кузя та Струка наприкінці зустрічі принесли перемогу львів'янам - 3:1.

Олег ЛАНЯК, прес-служба НФК "Ураган"

"Кубок Львівщини-2016". День третій.
"УРАГАН" (Івано-Франківськ) – "ЛТК-ІнБев-НПУ" (Луганськ/Житомир/Київ) - 4:1 (2:0)

Ураган: Левандівський - Кіндратів-к, Сімка, Лясковський, Зварич - Микитюк, Корсун, Пелех, Цілик -  Миколюк, Горбатий, Баланик.
ЛТК-ІнБев-НПУ: Соколовський - Дзюба-к, Цапов, Поночовний, Бакум - Директоренко.
Голи: Цілик (10, пен.), Сімка (12), Зварич (27, 40) - Директоренко (24).

КУБОК ЛЬВІВЩИНИ-2016

Група А: "ЛДУФК-Енергія" (Львів), "Ураган" (Івано-Франківськ), "Сокіл" (Хмельницький), "ЛТК-ІнБев-НПУ" (Київ).

Група Б: "Енергія" (Львів), збірна України U-19, "Львів Юнайтед" (Львів), "Епіцентр-К Авангард" (Одеса).