КУБОК СВОБОДИ-2017. «УРАГАН» - «КАРДИНАЛ-РІВНЕ» - 5:2

Івано-франківці розгромили рівнян і вийшли в лідери групи А + ВІДЕО

У другий день "Кубку Свободи-2017", що триває у Хмельницькому, івано-франківський "Ураган" зіграв свій перший матч у групі А. Суперником "драконів" став "Кардинал-Рівне", який напередодні зумів здобути вольову перемогу над "Титан-Зорею" (4:3).

У першому таймі підопічні Максима Павленка явно перевершувала рівнян, що вилилося в заслужені 2:0 до перерви. Вже на 4-й хвилині Андрій Сімка відкрив рахунок, а згодом Михайло Зварич подвоїв перевагу "драконів".

На 23-й хвилині Сімка оформив дубль, однак невдовзі "кардиналівець" Павло Концеба відквитав один м'яч. А визначальною у цій грі стала 33-а хвилина, впродовж якої спершу Петро Шотурма, а за кілька секунд Юліан Горбатий зробили рахунок 5:1 і фактично зняли питання щодо переможця.

Втім, останнє слово у матчі було за рівнянами, і Володимир Кручок на 36-й хвилині встановив остаточні цифри на табло 5:2. "Ураган" переграв "Кардинал-Рівне" і вийшов на перше місце у групі А. У п'ятницю івано-франківці зустрінуться з "Титан-Зорею" (поч. 17:00).

В інших матчах четверга на "Кубку Свободи" покровці у товариській грі мінімально здолали "Сокіл" (3:2), а минулорічний переможець турніру, львівська "Енергія" зазнала другої поразки - цього разу від "ВРЗ" (1:2), тож у суботу зіграє лише за 5-е підсумкове місце.

Кубок Свободи-2017. Група "А"
"Ураган" (Івано-Франківськ) - "Кардинал-Рівне" (Рівне) - 5:2 (2:0)

Ураган: 89. Колток - 4. Кіндратів (кап.), 10. Горбатий, 20. Корсун, 49. Пелех - 7. Сімка, 9. Зварич, 12. Шотурма, 31. Цілик - 5. Зеленкевич, 6. Микитюк, 17. Швед, 77. Кефа - 26. Тарасович, 8. Гірка.
Кардинал-Рівне: 12. Дурбан - 11. Кручок, 14. Концеба, 17. Басич (кап.), 19. Фаренюк - 10. Піддубний, 41. Михайленко, 80. Клушин.
Голи: Сімка (4, 23), Зварич (15), Шотурма (33), Горбатий (33) - Концеба (26), Кручок (36).
Попередження: Кіндратів (5), Пелех (6), Зеленкевич (22).