«КУПИ ЗУСТРІЧ З «УРАГАНІВЦЕМ» - ПОДАРУЙ ДИТИНІ СВЯТО»

Саме під таким гаслом стартує благодійний аукціон фан-клубу «Ура-Фан»

До Дня Святого Миколая лічені тижні, і щоб свято й справді заглянуло до кожної дитини НФК "Ураган" разом із фан-клубом "Ура-Фан" дає старт черговій благодійній акції.

Кожен бажаючий впродовж місяця, з 19 листопада по 19 грудня, взявши участь в аукціоні, зможе поторгуватися за зустріч із гравцем команди "Ураган", а також придбати інші лоти – ігрові футболки "драконів" і м’яч з автографами футболістів. Всі кошти будуть направлені на допомогу дітям з обмеженими можливостями соціально-реабілітаційного центру "Довір’я", що знаходиться в Бурштині.

Вперше "Ура-Фан" провів аукціон у 2013 році, приурочивши його Міжнародному дню захисту дітей. Гасло "Купи зустріч - подаруй свято" об’єднало чимало небайдужих мешканців Івано-Франківська, тож організаторам вдалося зібрати значну суму, якої вистачило на закупівлю спортивного інвентарю. Перше знайомство з дітьми та працівниками реабілітаційного центру виявилося на диво теплим та щирим, тож "ураганівські" фанати вирішили не зупинятися на досягнутому і щороку до Дня Святого Миколая дарувати дітям радість.

Деталі благодійного аукціону у соцмережах  vk.com/uragan.auction, facebook.com/uragan.auction. Тільки спільними зусиллями ми зможемо подарувати дітям свято!

Фан-клуб "Ура-Фан"


 

19.11.2015 13:03