КВИТКИ НА МАТЧ "УРАГАН" - "МОНОЛІТ-VIVA CUP" ВЖЕ У ПРОДАЖУ!

Підтримай "Ураган" у першому матчі PARIMATCH Екстра-ліги!

Найближчої суботи, 28-го серпня, народний футбольний клуб "Ураган" зіграє перший матч нового сезону PARIMATCH Екстра-ліги проти харківського клубу "Моноліт-Viva Cup". Ця гра відбудеться у Манежі коледжу фізичного виховання та розпочнеться о 12:00.

Вартість одноразової перепустки на гру складає 50 грн (сектори A, B, C, Е, F, G) та 65 грн (сектори D, J, L). Придбати квитки на матч можна онлайн на сайті ESPORT.IN.UA та з четверга, 26-го серпня, у фан-шопі НФК “Ураган” за адресою вул. Грушевського, 17 з 11:00 до 18:00.

УВАГА! Згідно оновленого медичного протоколу допуск глядачів на трибуни Манежу Коледжу фізичного виховання складає 67%. У зв’язку з карантинними обмеженнями та задля уникнення скупчення людей квитки у день матчу у Манежі КФВ реалізовуватись НЕ БУДУТЬ! Тож просимо подбати про перепустки на гру улюбленої команди заздалегідь. Нагадуємо, що наразі діють карантинні обмеження, тож наявність засобів індивідуального захисту та дотримання соціальної дистанції під час перегляду матчу ОБОВ'ЯЗКОВА!

ПРИДБАТИ КВИТОК ОНЛАЙН

ВАЖЛИВО! Вхід для учасників АТО та людей з інвалідністю на домашні матчі “Урагану” за пред’явлення відповідного посвідчення вільний. Кількість пільгових квитків - ОБМЕЖЕНА! На час карантину вхід для вболівальників віком до 18 років і старше 60-ти років можливий лише за наявності квитка, адже діє правило - 1 квиток на 1 особу. Відвідування матчу з неповнолітніми дітьми БЕЗ КВИТКА - ЗАБОРОНЕНО! Ми закликаємо людей з групи ризику (віком 60-ть років та старші), а також осіб, яким не виповнилось 18-ть років, відповідально ставитись до власного здоров’я та утриматись від відвідин масових заходів і переглянути матч онлайн.

Приходь підтримати НФК "Ураган" на трибунах - нам потрібна твоя підтримка!

Пресслужба НФК "Ураган"

25.08.2021 17:16

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804