«ЛТК-ІНБЕВ-НПУ» - «УРАГАН» - 2:2. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- На мою думку, ми самі винні у тому, що втратили перемогу у цьому поєдинку. Цей шостий фол… Я вважаю, що він виник на порожньому місці. Згоден щодо червоної картки - там був відвертий фол. А взагалі були деякі епізоди, які по-різному трактувались. Наприклад, у нас були картки в деяких моментах, а у суперників, як на мене, не все свистіли, що мали би свистіти. Хочу також відмітити у складі суперників Соколовського, який багато разів сьогодні рятував господарів від голу.

- Чого не вистачило для того, щоб втримати перемогу?
- Не вистачило, мабуть, концентрації на останніх секундах, інакше ми би тоді не привезли собі той шостий фол. Впевнений, що якби наші гравці були більш досвідченими та сконцентрованими, то такої ситуації можна було би уникнути. Окрім цього, нас вкотре підвела реалізація моментів. Якщо аналізувати гру по гарячих слідах, то я вважаю, що ми виглядали кращими за суперників, грали більш гостріше, але якби ми реалізували трохи більше моментів, то могли би виграти цей матч.

- Чи будуть після цього матчу зроблені якісь зміни у складі?
- Думаю, так. Ми розберемо цю гру, зробимо висновки і, відштовхуючись від цього, вже будемо думати, що нам змінити у грі, аби уникати таких помилок.

Валерій ТУРКІН, головний тренер "ЛТК-ІнБев-НПУ":
- Вийшла дуже складна гра двох рівних команд. Ми дуже хотіли сьогодні перемогти, але враховуючи те, в яких умовах ми змогли здобути нічию, то ми задоволені цим результатом.

- Якою, на Ваш погляд, був ключовий епізод у матчі?
- Швидше за все, перший наш гол, який дозволив нам відігратися. Бо якщо б ми не змогли розіграти зайвого після видалення Зварича, нам було б набагато складніше.

- Віталій Дзюба сказав, що сьогодні 6-метровий пробивав Мануйленко, тому що він штатний пенальтист команди. Команда якось підтримала Максима після промаху?
- Так, ми змогли його підтримати, тому що на той момент ще йшла гра, і Максим був нам потрібен. А те, що він не забив пенальті, може трапитися з кожним.

Віталій ДЗЮБА, капітан "ЛТК-ІнБев-НПУ", автор дублю:
- Хотілося б, звичайно, виграти, порадувати київських уболівальників. Але я радий, що ми не програли. "Ураган" - хороша команда, з якою складно і в той же час, цікаво грати. Ми змогли двічі відігратися, програючи в рахунку. Так що, для нашої команди це - тільки плюс. І, звичайно, хочу подякувати нашим уболівальникам за підтримку.

- Якщо не секрет: що відчував, коли йшов пробивати 10-метровий?
- Велику відповідальність. Як капітан, я повинен був у цьому епізоді взяти ініціативу в свої руки. Тим більше, я був винен у другому нашому пропущеному м'ячі, оскільки я неправильно зіграв в тому епізоді, віддавши неточну передачу. Тому хотілося виправитися перед командою.

- Чому ти не пробивав 6-метровий, а бив Мануйленко?
- У нас на тренуваннях Мануйленко б'є пенальті краще за інших, тому, і під час гри він є штатним пенальтистом. Тому, він і пробивав.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, UA-Футбол

25.10.2015 18:42