Максим Павленко. Післямова

Головний тренер НФК Ураган дав свій коментар після гри з Соколом

"Розпочали гру активно, мали суттєву перевагу, нажаль, не вдалося реалізувати свої моменти, тому друга половина першого тайму була нервовою, що відобразилось на мінімальній перевазі нашої команди.

По перерві додали в організації гри, не дозволили супернику грати в зручний для них футзал, довели матч до рахунку 6-2. Після цього припустилися декількох помилок в захисті, які дозволили супернику створити декілька моментів в контратаці.

Реалізований суперником пенальті змусив нас організуватися, зіграти дисципліновано другу половину другого тайму. Ми готувалися до гри 4 проти 5, на пресингу збільшили перевагу в рахунку та довели матч до впевненої перемоги.

Дякуємо нашим гравцям за самовіддачу, дякуємо вболівальникам за підтримку, готуємося далі, до надважливого матчу проти Енергії."