МАКСИМ ПАВЛЕНКО: "ПРОВЕДЕМО МІНІ-ЗБІР В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ"

Наставник "драконів" розповів про ситуацію в команді

Головний тренер НФК "Ураган" Максим Павленко розповів про відновлення тренувань та поділився планами команди на підготовку до нового змагального сезону.

- Максиме Михайловичу, розкажіть про стан справ у команді.
- В середу гравці основної та дублюючої команд пройшли повторне ПЛР-тестування. А вже вчора ми відновили командні тренування - до них допущено гравців "основи", в яких не виявили вірус під час повторних тестів. Так само разом з нами займаються і гравці "Урагану-2-КФВ" тести яких показали негативні результати.

- Який стан гравців, що захворіли?
- Стан гравців задовільний, всі переносять інфекцію в безсимптомній формі. Наразі вони перебувають на домашній самоізоляції, яка потрібна для того, щоб не було ускладнень і весь час знаходяться під контролем лікарів. Кожен проходить курс лікування і ми всі очікуємо повторного тестування, щоб гравці одужали та отримали дозвіл повернутися на майданчик.

- Які подальші плани команди на підготовку до нового сезону?
- У зв'язку з поточною ситуацією в клубі ми відмовились від участі у "Кубку Львіщини-2020". Замість цього проведемо міні-збір в Івано-Франківську під час якого працюватимемо в режимі двох тренувань на день. Розуміємо, що після повернення з Одещини ми пропустили тиждень, тож потрібно часу, щоб повернутись до звичного режиму і тренувального тонусу. Окрім того, нам потрібно повернути всіх гравців до обойми і підготувати до навантажень.

- А як щодо старту сезону?
- Повторне тестування продемонструвало, що, на жаль, не всі здорові, тож ми розуміємо, що до 15-го серпня, коли пройдуть матчі Кубка України, не встигнемо підготувати команду. Тож написали листа від імені клубу з проханням перенести Фінал чотирьох на більш пізній термін. Зараз очікуємо розгляду нашого листа та на рішення Асоціації футзалу України. Далі будемо підлаштовуватись і готувати команду, відштовхуючись від рішення, яке буде прийняте АФУ.

Пресслужба НФК "Ураган"

31.07.2020 16:49

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804