МАКСИМ ПАВЛЕНКО: "РЕТЕЛЬНО ГОТУВАТИМЕМОСЬ ДО КОЖНОГО З СУПЕРНИКІВ"

Наставник "драконів" оцінив результати жеребкування Ліги чемпіонів

Сьогодні "Ураган" дізнався майбутніх суперників в Елітному раунді Ліги чемпіонів. Згідно жеребкування "дракони" зіграють з португальською "Бенфікою", іспанським "Леванте" та угорським "Халадашем". Головний тренер команди Максим Павленко у розмові з клубною пресслужбою оцінив результати сьогоднішнього жеребкування.

- Максиме Михайловичу, як Вам результати жеребкування?
- Насамперед, це хороший жереб з точки зору досвіду, який ми отримаємо в майбутніх матчах. Матчах з дійсно європейськими та добротними футзальними командами.

- Як оціните той факт, що "Ураган" тримає курс на Португалію, що славиться шаленою підтримкою на трибунах?
- Звісно, це додатковий чинник для футзалістів "Бенфіки", яка зіграє на домашній арені. Розуміємо, що у випадку проведення матчів з глядачами це буде справжнє свято футзалу для місцевої публіки.

- Охарактеризуйте кожного з майбутніх суперників.
- Окрім того, що "Бенфіка" має перевагу домашнього майданчика, команда своїх суперників в Основному раунду обіграла доволі переконливо. Тож розуміємо, що це головний претендент на вихід до Фіналу чотирьох. Так само і "Леванте", який незважаючи на не зовсім впевнений виступ на попередньому етапі, має місяць часу для того, щоб виправити помилки. І вже за місяць іспанці будуть зовсім іншою командою із бажанням пробитись до четвірки найсильніших. Третій суперник - це "Халадаш" з Угорщини. Вигравши три свої матчі у Шляху Б чемпіон Угорщини показав стабільну гру і заслужено потрапив до Елітного раунду.

Якщо говорити в цілому, то дві команди ("Бенфіка" та "Леванте") за своїм статусом, підбором виконавців та рівнем внутрішнього чемпіонату будуть вважатися фаворитами нашої групи і прями конкурентами за вихід до Фіналу чотирьох. Натомість ми та угорці номінально боротимемось за третє місце. Але як воно буде насправді, чи втрутиться хтось з нас в боротьбу за першу сходинку, покаже час. Впевнений, ми будемо боротись до кінця. Згідно календаря нам два дні поспіль потрібно зіграти з такими командами як "Бенфіка" та "Леванте". Це буде непросто і потрібен час для підготовки, тож ретельно готуватимемось до кожного з суперників. 

- Чи слідкували за виступами суперників в Основному раунді?
- Так, слідкували за всіма учасниками на попередньому етапі. Більш детально вивчатимемо суперників, але це буде ближче до кінця місяця, адже зараз у нас головне завдання - це матчі чемпіонату України. Потрібно перемагати для того, щоб здобувати психологічну та переможну впевненість, виходити на пік форми та наприкінці місяця їхати у Португалію у повній бойовій готовності. 

Пресслужба НФК "Ураган"

03.11.2021 16:49

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804