МІХАЛ ВІРКУС: «З НЕТЕРПІННЯМ ОЧІКУЄМО ПОЧАТКУ ТАБОРУ»

Польські організатори табору побували з візитом в Івано-Франківську

Впродовж 30 травня - 5 червня в Івано-Франківську відбудеться непересічна подія - футбольний табір, головними організаторами якого виступають польська маркетингова агенція "ЕmSport", Junior Football Academy та Академія НФК "Ураган". На ліку організаторів це вже другий літній кемп в Україні, минулоріч спільними зусиллями провели дебютний табір у серці Карпат - у туристичному Буковелі. Цього ж літа учасники "отаборяться" у столиці Прикарпаття, а тренуватимуть на стадіоні "Хет-Трик Арена". Поки учасники в очікуванні, організатори в процесі підготовки. І минулого вікенду з візитом в Івано-Франківськe побував Міхал Віркус, засновник ЕmSport, Junior Football Academy, менеджер, тренер та скаут.

"Навіть не сподівався, що з "Ураганом" дійдемо до такої тісної співпраці, налагодимо серйозні взаємовідносини, особливо тішить, що вже вдруге зможемо провести спільний проект - футбольний табір. Цьогоріч спробуємо провести його не в горах, а в умовах міста, і він буде з максимально насиченою футбольною концепцією. Загалом, інфраструктурою я задоволений", - розпочав Міхал.

"Ми врахували наш досвід проведення табору в Україні, польські напрацювання, тому він зміниться в кращу сторону. Ми навчалися у топових клубах, тому дуже хочемо поділитися досвідом з вами, щоб ви отримали максимум користі. Хочемо, щоб українські діти розвивалися у футбольному напрямку, вдосконалювали свої навики, ставали на професійний шлях. Тому буде запроваджена нова футбольна методологія, проводитимуться нові тестування. Ще однією новинкою стане скаутінгова складова, і талановиті діти з різних регіонів країни зможуть знаходити для себе клуб: хтось захоче залишитися в "Урагані", для когось будуть сформовані пропозиції в кращих польських клубах. В жодному разі не хочу, щоб думали, що ми переманюємо дітей, єдине наше бажання - ріст і розвиток спортсменів, і тільки, якщо в учасників буде бажання - ми зможемо їм сприяти влаштуватися", - розповів Віркус.

З учасниками кемпу працюватимуть дипломовані закордонні спеціалісти. "Плануємо приїзд чотирьох тренерів з футболу: Gonzalo Feio (Португалія - авт.), Томаш Бишко, Ярослав Петчековський, Міхал Віркус, і тренери з моторики - Міхал Коволь, Павел Корабловский або Мартина Башукевич (Польща - авт.)", - зауважив Міхал Віркус.

Щодо самої організації навчально-тренувального процесу, то всі учасники будуть поділені на вікові групи, також будуть враховані і результати тестування, які покажуть, в якому напрямку працювати. Щоб розкрити потенціал всіх "кемпівців" кожного дня табору за кожною групою буде закріплюватися польський тренер. Весь інтенсив футбольного табору пройде у режимі дворазових тренувань, яке розпочинатиметься  і закінчуватиметься теорією - коучі даватимуть настанови та робити підсумки. "Ціль табору, конспекти підготовки - готові, тому ми з нетерпінням очікуємо початку", - підсумував організатор.

Нагадаємо, що табір в Івано-Франківську розпочнеться менше ніж за два тижні - 30 травня! Втім, бажаючі ще мають шанс забронювати останні місця в кемпі. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/mpQrONp5FKkQGVn13

Для додаткової інформації:

Володимир Салій - представник EmSport в Україні. Конт. телефони: 0663911297 / 0976716284
Андрій Іванович - представник НФК "Ураган". Конт. телефон: 0977116711
Володимир Слободян - директор Академії НФК "Ураган". Конт. телефони: 0505374670 / 0678484159
Міхал Віркус - директор Junior Football Academy. Конт. телефон: +48669790810. E-mail: michal@emsport.pl

 

 

 

16.05.2018 10:31