МИКОЛА МИКИТЮК: "У СЕРБІЇ ФОРТУНА БУЛА НЕ НА НАШОМУ БОЦІ"

Універсал "драконів" про виступи у збірній та кубковий матч в Житомирі

Універсал "драконів" Микола Микитюк у розмові з клубною пресслужбою розповів про виступ збірної у Сербії, челендж #вірювфутзальнузбірну та кубковий матч з житомирським "ІнБевом".

- Які твої враження від виступу в Сербії? На твою думку, чого не вистачило збірній, щоб виконати завдання виходу на ЧС?
- Враження від виступу не надто приємні, адже ми не виконали завдання і не зуміли пробитись на чемпіонат світу. Не вистачило реалізації на завершальній стадії - ми створювали гольові нагоди, які потрібно було реалізовувати. Також варто було надійніше грати в захисті, тому що на рівні збірних кожна помилка є вирішальною - якщо в Екстра-лізі суперники можуть пробачити огріхи, то тут одразу карають забитими м’ячами.

Дрібниць в футзалі не буває, свою роль відіграли невеличка втома після дороги і адаптація до нового місця. Чемпіонат світу - це вершина футзальної піраміди, кожен футзаліст і кожна збірна прагне туди потрапити і здобути позитивний результат, адже Мундіаль проходить раз в чотири роки і не кожному в кар’єрі випадає можливість взяти участь у подібному грандіозному турнірі.

Ми всі добре розуміли відповідальність і значимість ігор у Сербії. Кожного матчу ми налаштовувались на позитивний результат, але, знову ж таки, реалізація підвела нас. Важко психологічно, коли ти не реалізовуєш гольові нагоди, та й фортуна була не на нашому боці.

- Чи слідкував за челенджем #вірювфутзальнузбірну? Переглядали з хлопцями відео з України?
- Всі бачили, як вболівали люди, як вірили в нас до останнього. Це справді приємно. Звісно, відео переглядали всією командою і навіть у Сербії відчувалась підтримка рідних, близьких, вболівальників з усіх куточків України. На трибунах ми теж не залишились без підтримки, адже до Сербії приїхало багато шанувальників з України. Щиро дякуємо всім за шалену підтримку!

- На кубкову гру з "ІнБевом" ти потрапив буквально з "корабля на бал". Чи складно було перелаштуватись зі збірної на клуб?
- Насправді ні, складнощів з перелаштуванням не було. Трохи довго був у дорозі, наступного дня по приїзду до Івано-Франківська провели одне тренування з командою і згодом вирушили до Житомира.

- Як оціниш матч в Житомирі?
- Задоволений тим, що вдалось перемогти і пройти далі у Кубку України. Звісно, нам є над чим працювати. Не все вдавалось, але працюватимемо над помилками і рухатимемось далі.

- У вівторок пройде жеребкування 1/4 фіналу Кубка України. Кого б хотів бачити суперником "Урагану" на звітній стадії?
- На стадії чвертьфіналу немає слабких суперників, ті, хто дістались звітної стадії довели своє право зіграти серед восьми найкращих команд національного кубка. Як таких вподобань немає, будемо готуватись до будь-кого з суперників, якого визначить нам жереб.

- Твої побажання шанувальникам "Урагану".
- Щиро вдячний нашим вболівальникам за Вашу теплу та відчайдушну підтримку! Ви заряджаєте нас позитивною енергетикою, а ми, в свою чергу, будемо намагатися тішити Вас хорошою грою та новими перемогами!

Пресслужба НФК "Ураган"

10.02.2020 17:41