НАГОРОДЖЕННЯ УРАГАН-2-КФВ!

В Івано-Франківському коледжі фізичного виховання, на урочистій лінійці відбулося нагородження команди “Ураган-2 КФВ” за зайняте 3 місце в Чемпіонаті України з футзалу в першій лізі.

В Івано-Франківському коледжі  фізичного виховання, на урочистій лінійці відбулося нагородження команди Ураган-2 КФВ за зайняте 3 місце в  Чемпіонаті України з футзалу в першій  лізі.

Нагороджував Пасічняк Любомир Васильович директор Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, почесний президент команди  Ураган-2 КФВ

Про свої  враження, думки і сподівання Любомир Васильович поділився з прес службою клубу.

- Як на вашу думку поєднується успішне навчання і досягнення у спорті?

- В цьому житті все дуже взаємозв’язане, ми привикли, що розумні діти продовжують навчання після школи на таких спеціальностях як юрист, економіст, медик. Багато хто говорить, що в спорт ідуть тільки ті, які не могли себе реалізувати в інших галузях і на превеликий жаль, це твердження існує й досі. Ми хочемо доказати те, що наші випускники це високорозвинені люди. Спорт це така ж сама життєдіяльність як в інших сферах життя, але що характерно, спортсмен приймає рішення за долі секунди. Якщо проаналізувати, коли в школі дають контрольну роботу, це є 45 хвилин, а у спорті контрольна робота це долі секунди, трішки не встиг і все, пропустив гол, пропустив удар. Тому, як правило, хороший спортсмен це перш за все розумна людина. Яскравий приклад – це наша футзальна команда, половина з яких відмінники навчання! Не можна розділяти спорт і науку, все взаємозв’язане між собою.

- Прокоментуйте будь ласка результати участі команди в Чемпіонаті України.

- Я б напевне почав з того, що у любому виді спорту є визначні особистості. У футзалі я б хотів відмітити не спортсмена, а функціонера Олександра Олександровича Бубена, з легкої руки якого і започаткувався футзал  в області. Якби не «Ураган», який в свій час вклав кошти у практично зруйновану інфраструктуру манежу, не було б і НФК «Ураган» і баскетбольного клубу «Говерла». Все почало стрімко розвиватися. Гарний зал, є умови для тренувань та ігор, з’явилися хороші результати. А от  щодо команди “Ураган-2 КФВ”, то слід сказати, що пройшло дуже мало часу коли ми з Олександром Олександровичем задекларували на такій же лінійці свій проект, що ми хочемо заявити в першу лігу футзальну команду коледжу. Дякуючи йому він взяв всі фінансові витрати на себе.

Команда “Ураган-2 КФВ” зайняла 3 місце. Враження і емоції нас переповнюють, але це тільки початок. 6 хлопців з цієї команди члени збірної команди України, а співпраця між коледжом  і НФК ”Ураган” продовжується і на мою думку від цього отримують задоволення не тільки студенти коледжу, а й вся спортивна громадськість яка любить футзал .

-Що на вашу думку могло б покращити результати?

--Перше, що ми не можемо змінити це вік. Якщо ви зауважили, у першій лізі грають досвідчені гравці, майстри спорту, а у нас студенти фактично діти 18-19 років. Друге це тренувальний процес, який  також впливає. Участь у різних змаганнях підвищує майстерність і як на мене це увага до кожного спортсмена зокрема. Бронза це також велика перемога. Для нас це велика гордість і велика радість.

-Яким ви бачите команду Ураган-2 КФВ  у майбутньому?

--Ці хлопчики будуть продовжувати грати і як тільки до нас приходить талановитий футзаліст,  ми робимо всі умови для того, щоб він мав бажання і вчитися і тренуватися. У нас назрів ще один проект з Олександром Олександровичем, але поки ми його не розголошуємо. Іде процес домовленостей.  Але я сподіваюся, що все задумане здійсниться.

Прес-служба НФК Ураган

31.05.2019 16:12