ОФІЦІЙНО: СЕЗОН ПЕРШОЇ ЛІГИ ЗАВЕРШИТЬСЯ ДОСТРОКОВО

Для "Урагану-2-КФВ" змагальний сезон завершено

13-го травня відбулася відеозустріч керівництва Асоціації футзалу України з представниками учасників плей-офф Першої ліги. У відеозустрічі взяв участь виконавчий директор Народного футбольного клубу "Ураган" Олег Ковальський.

Зустріч була присвячена обговоренню та аналізу обставин, які виникли та мають місце у Першій лізі у зв’язку із пандемією коронавірусу та варіантів подальшого розвитку подій. Зважаючи на загальну невизначеність за багатьма напрямками (тренувальний процес, транспортне сполучення міського та міжобласного рівнів, відомчу належність залів, неможливість прогнозування урядових рішень та/або рішень органів місцевого самоврядування), а також піклуючись про життя та здоров’я гравців і працівників клубів, учасники зустрічі висловилися за завершення сезону 2019/2020 у Першій лізі.

Водночас, юридичне рішення про завершення чемпіонату та його подальший правовий статус буде прийнято Виконавчим комітетом АФУ після проведення консультацій з Українською асоціацією футболу та УЄФА. 

Пресслужба НФК "Ураган" за матеріалами офіційного сайту АФУ

14.05.2020 13:04

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804