ОФІЦІЙНО: ТАРАС ТАРАСОВИЧ СТАВ «ВІЛЬНИМ АГЕНТОМ»

Співпрацю з "Ураганом" припинено за обопільною згодою

Цього тижня у складі "Урагану" відбулася ще одна кадрова зміна. Івано-франківський клуб за обопільною згодою припинив співпрацю з Тарасом Тарасовичем, який залишає команду в якості "вільного агента". У поточному сезоні 25-річний футзаліст, який влітку став четвертим новачком "драконів", провів в Екстра-лізі лише один поєдинок...

Відзначимо, що два попередні сезони Тарас Тарасович виступав у польській Екстракласі. Загалом у найстарішому клубі з Глівіце (2015/16 - "Nbit", 2016-17 - "Пяст") український легіонер зіграв 38 матчів і забив 13 голів.

Свого часу уродженець Дрогобича вже встиг пограти в Івано-Франківську. У сезоні 2012/13 рр. Тарасович провів 9 матчів у першоліговому "Урагані-2", а ще раніше захищав кольори дрогобицького "Каменяра", де й розпочав свою професійну футзальну кар'єру. У сезоні 2010/11 років цей гравець дебютував у Першій лізі (25 матчів, 5 голів). Згодом Тарас грав на аматорському рівні за футбольні команди Львівщини.

Керівництво НФК "Ураган", тренерський штаб, партнери по команді та вболівальники щиро вдячні Тарасу Тарасовичу за співпрацю, тож бажають здоров'я, спортивного довголіття та успіхів у новій команді!

 

10.11.2017 10:29