ОФІЦІЙНО: ВИЗНАЧЕНО ДАТИ МАТЧІВ КУБКА УКРАЇНИ

Рішення АФУ щодо кубкових матчів "Урагану" та "Продексіму"

Сьогодні, 18-го лютого, на адресу НФК "Ураган" надійшов лист від Комітету з організації та проведення змагань Асоціації футзалу України щодо зміни дат проведення матчів 1/4 Favbet Кубка України між НФК "Ураган" та МФК "Продексім" (Херсон).

Як йдеться у листі, враховуючи участь команди "Продексім" в матчах Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу, зміну системи і дат проведення цих матчів, звернення головного тренера національної збірної команди України Косенко Олександра, участь чотирьох футболістів команди "Продексім" та двох футболістів команди "Ураган" в підготовці та участі у надважливих відбіркових матчах чемпіонату Європи 2022 року з командою Хорватії комітет вирішив:
1. Встановити дату проведення матчу "Продексім" - "Ураган" 27 лютого 2021 року в м. Херсон
2. Встановити дату проведення матчу "Ураган" - "Продексім" 27 березня (резервні дні 24 березня або 31 березня) 2021 року в м. Івано-Франківськ.

Відзначимо, що 27-ме березня є базовою датою (за необхідності) проведення п'ятих матчів чвертьфінальної серії плей-офф Favbet Екстра-ліги. Тож у випадку участі когось з суперників у п'ятих матчах гра в Івано-Франківську відбудеться або 24-го, або 31-го березня. Нагадаємо, базовою датою проведення Фіналу чотирьох Кубка України є 2-4 квітня 2021 р.

Пресслужба НФК "Ураган"

18.02.2021 11:49