ОЛЕКСАНДР ВОНС: "ВДАЛОСЬ СТВОРИТИ ДРУЖНІЙ КОЛЕКТИВ"

Тренер команди U-15 про підсумок сезону

Тренер "Урагану" U-15 Олександр Вонс підбив підсумки сезону чемпіонату України серед команд Вищої ліги

- Олександре, з якими завданнями вирушали на тур до Харкова?
- Як і в попередніх турах, планували набирати очки, показати свій найкращий футзал та покращити турнірне становище в чемпіонаті.

- Який з матчів можеш виділити в харківському турі?
- З позитивної точки зору, то це першу гру з харківським  “Фенкісом” (2:4). В тій грі хлопці боролись до кінця проти одного з лідерів. А от найменш вдалим можу назвати матч проти ФК “Гопри”. Вели в рахунку, непогано виглядали, а потім протягом трьох хвилин пропустили тричі, що й вирішило долю матчу.

- Як оціниш підсумковий результат в чемпіонаті?
- Хлопці заслужили “сім” за десятибальною шкалою. Як ви знаєте, восени у нас відбулись зміни, тому довелось фактично заново створювати команду. До того ж, у нас більшість футзалістів на рік молодші за своїх суперників, тож ми працюємо на перспективу і дивимось у майбутнє. Враховуючи всі фактори, скажу, що результат за підсумком сезону є закономірним.

Дякую всім хлопцям за проведений чемпіонат. Були злети і падіння, але вдалось створити чудовий дружній колектив. А це запорука майбутніх успіхів!

- На фініші сезону команда видала переможну серію, здобувши три перемоги поспіль. Були налаштовані "грюкнути дверима" наостанок?
- Я б не сказав, що прагнули “грюкнути дверима”. Скоріш за все, хлопці хотіли довести собі насамперед, що вони можуть перемагати, здобувати результат. Заключні матчі провели в задоволення, виконали настанову на гру і результат вийшов відповідним.

- Чи помітний прогрес команди, порівнюючи перший та четвертий тури?
- Звісно, прогрес очевидний. Як і в ігровому, так і в емоційному планах. Помітно, що хлопці додали в майстерності на майданчику та тактичних аспектах. Під кінець чемпіонату впорались з емоціями, повірили в себе і продемонстрували, що вміють і знають як грати. В цілому, команда отримала колосальний досвід та впевненість в собі.

- Які подальші плани в команди?
- Зараз у нас відпочинок один-два тижні. Згодом повернемось до звичного режиму тренувань для того, щоб сповна бути готовими у новому сезоні.

Пресслужба НФК "Ураган"

10.03.2021 14:19