ПЕРЕД СТАРТОМ СЕЗОНУ «УРАГАН» ПІДКОРИВ ГОВЕРЛУ

За доброю традицією івано-франківська команда побувала у Карпатах

Буквально за тиждень до старту сезону 2017/2018 рр. НФК "Ураган" дружнім колектив сходив на найвищу точку України. Гора Говерла (2061м ) чи не найбільш облюбована для івано-франківського клубу - цю вершину "дракони" підкорили вже третє. Також на ліку "даконів" - Хом’як та Синяк. Тож за десятирічну історію гірських мандрів "ураганівці" вже всьоме насолоджувалися мальовничими краєвидами Карпат.

Отож, недільний ранок, і вже традиційний збір о 7:15 біля облмуздраметатру в Івано-Франківську. Попри 10 вересня на календарі, погода відразу налаштовує на позитивний сонячний лад, тому в доброму настрої "дракони" беруть курс до. До речі, цьогоріч, компанію гравцям "Урагану" склали їхні дружини та діти, тож підкорення видалося по-справжньому сімейним.

Місце старту – туристична база "Заросляк", фото на пам'ять, і початок сходження. Спершу вершина Говерли була в густому тумані, але вже через кілька хвилин усе розвіяв вітер і відкрив перед "ураганівцями" неймовірні краєвиди. Далі - короткий перекус і спуск.

Завершили вікенд смачною вечерею, футболом та волейболом на базі відпочинку в Татарові. Об’єднанні горами, до нового сезону Екстра-ліги готові! Вже найближчої суботи, 16 вересня, "Ураган" проведе перший матч – на домашній арені КФВ франківці прийматимуть "Титан-Зорю" з Покровського.

Більше професійних фотографій очікуйте пізніше...

11.09.2017 13:16