ПЕРША ЛІГА. 3 ТУР. «ЕНЕРГІЯ-2-ЛЮ-АЛЬТЕРНАТИВА» - «УРАГАН-2-КФВ» - 3:1

Львів'яни вирвали перемогу наприкінці поєдинку + ВІДЕО

"Енергетичне" дербі у Першій лізі, як і очікувалось, виявилось надто гострим та принциповим. Тому, обидві команди розпочали гру без банальної розвідки боєм. І це призвело до того, що вже на 5-й хвилині гості повели у рахунку завдяки голу Шотурми. Щоправда, львів’яни дуже швидко відповіли. А точніше - відповів Мацик. Саме він змусив капітулювати Левандівського - 1:1.

Такий результативний початок тільки додав грі драйву та емоцій, адже для обох команд було важливо здобути перемогу в очному протистоянні. Однак, іноді це призводило до того, що гравці обох команд не могли в деяких епізодах зіграти спокійно, в результаті чого отримували жовті картки. Для "Урагану" це згодом вилилося у серйозні проблеми. Але це було згодом, наприкінці матчу. А поки ж "енергетики" та "ураганівці" намагались бодай би якось схилити шальки терезів на свою користь.

Вирішальною стала 38-а хвилина. Саме тоді другу жовту картку отримав Гірка. "Енергетики" відносно швидко змогли реалізувати більшість і вийшли вперед. Але цього львів’янам було мало, і на останній хвилині гри Радевич оформив дубль. Морикишка пробив у порожні ворота івано-франківців, м'яч влучив у поперечину, і першим на добиванні опинився Радевич. У підсумку, 3:1 - на користь львівян. Ще один матч групи "Захід" відбудеться у неділю в манежі КФВ: "Віза-Вторма" проти "Епіцентру К10" (поч. 17:00).

За інформацією сайту АФУ

Перша ліга. Група "Захід". 3 тур
"Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива" (Львів) - "Ураган-2-КФВ" (Івано-Франківськ) - 3:1 (1:1)

30 листопада 2017 року. 16:00. Львів. Палац спорту "Галичина". 100 глядачів.
Енергія-2-ЛЮ: Морикишка - Мацик, Патуляк, Миколюк-к, Абрамчук - Ковальчук, Легендзевич, Радевич, Лещишин - Салюк, Адам.
Ураган-2-КФВ: Левандівський - Сімка-к, Гірка, Шотурма, Кефа - Зеленкевич, Завертаний, Негела.
Голи: Мацик (6), Радевич (39, 40) - Шотурма (5).
Попередження: Миколюк (14), Патуляк (18) - Кефа (10), Гірка (22).
Вилучення: Гірка (38, повторне попередження).

01.12.2017 10:47