ПІД ЗНАКОМ РЕНОВАЦІЇ: «УРАГАН» ПРЕДСТАВИВ ОНОВЛЕНУ КОМАНДУ

Презентація відбулася 11 вересня на Промприладі + ВІДЕО

У вівторок, 11 вересня, "Ураган" представив оновлену команду, яка вже найближчої суботи офіційно розпочне сезон 2018/2019. Презентації гравців, яка відбулася на Промприладі Реновація, передувала "урбан"-фотосесія футзалістів. Щодо тренерського штабу, то незмінним залишився наставник команди - Максим Павленко, а також тренер Тарас Панчук, начальник команди Сергій Кривенький і лікар масажист Богдан Шкварок. Натомість, ще одним тренером став Сергій Задорожний, який влітку очолив "дубль" - "Ураган-2 КФВ".

З чинними угодами за підсумки минулого сезону залишилися п’ятеро футзалістів: голкіпери Роман Колток і Тарас Левандівський, а також троє універсалів - Андрій Лисенко, Микола Микитюк та Андрій Цілик, які у складі студентської збірної України нещодавно вибороли "бронзові" медалі чемпіонату світу! А під час літнього міжсезоння новачками "драконів" стало дев’ять гравців: воротар Володимир Кардаш та універсали Андрій Федюк, Артем Фаренюк, Микита Сторожук, Даниїл Абакшин, Владислав Моспан, Роман Кордоба, Ярослав Лебідь, Юрій Когут.

Олександр БУБЕН, Президент НФК "Ураган":
- Реконструкція в "Урагані" пов’язана більше з тим, що потрібно змінювати внутрішню культуру в клубі, робити її націленою на здобуття перемог у кожному матчі, на те, щоб гравці, працівники максимально викладалися у кожному робочому моменті, у кожному футзальному епізоді, і демонстрували максимум, на який здатні в даний момент. У кожному колективі є певна межа, і якщо говорити про попередній склад команди, то ми її досягли і не побачили подальшого прогресу. Тому рішення, які ми прийняли, привели нас до оновленого складу, нових виконавців. Під час міжсезоння ми провели ряд спарингів, і вони показали, що у виконавцях ми не помилилися, не помилилися у самому колективі. І тут основний фактор, який буде ключовим, - це довіра як з боку тренерів до гравців, так і довіра гравців до тренерів.

Щодо завдань на сезон, то тут треба залишатися реалістами. Звичайно, є бажання "витискати" максимум з будь-якої ситуації! Це завжди стояло на порядку денному, і на сьогоднішній день залишається актуальним. У зв’язку з тим, що змінився сам формат проведення Чемпіонату України з футзалу "Екстра-ліга", відсутні матчі плей-офф, тому завдання ставимо поступово. Найперше - потрапити у "шістку" команд, на другий  етап - виграти комплект нагород. Команді потрібно зігратися, потрібно набути свого характеру, налагодити зв’язки. Тому на цей сезон говоримо про комплект нагород, на наступний - боротьба за "золото". Незмінними залишаються завдання по Кубку України, також буде новий турнір від Асоціації футзалу України - Кубок ліги, тому хочемо поборотися за виграш.

У нас буде команда "Ураган-2 КФВ", яка виступатиму у Першій лізі, там є гравці, які під час сезону можуть долучатися до "основної" команди,і  в конкуренції відстоюватимуть своє право грати на вищому рівні. "Ураган" продовжує розвиватися, відпрацьовувати всі ланки інфраструктури, починаючи від Академії, закінчуючи професійними командами.

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Насамперед, хочу подякувати керівництву клубу за довіру до тренерського штабу. Озвучені завдання розуміємо, тому ми і тут, щоб максимально віддаватися команді. У зв’язку зі зміною розіграшу Чемпіонату, кожна гра - тільки на перемогу, тому в такому ключі хочеться розпочати сезон. У міжсезоння ми провели ряд спарингів, де побачили свої сильні і слабкі сторони. Троє гравців з гідністю представили наш клуб у складі студентської збірної, стали "бронзовими" призерами на Чемпіонаті світу, і після їх повернення з Казахстану ми нарешті всі разом провели тренувальний процес, який пройшов якісно, тому очікуємо максимального налаштування від гравців. Всі розуміють, в якій вони команді, тому прагнемо стати конкурентоспроможним колективом, який в кожній грі відстоюватиме честь клубу, буде здобувати перемоги, виконувати поставлені завдання.

Ми відмовилися від участі в українських турнірах, тому що буде Кубок ліги, і ми встигнемо пограти з вітчизняними командами. Хотіли порівняти рівень "Урагану" на міжнародній арені, і "Futsal Masters 2018" дав нам відповіді на наші питання - ми змогли подивиться, як можемо протистояти французам, "дублю" "Барселони", побачили, над чим  треба працювати, що треба вдосконалювати. Так, у нас є сильні сторони, і їх треба тільки зміцнювати для того, щоб нав’язувати супернику свою гру. А це - агресивний футзал, це комбінаційний футзал, для того і підбирали такий склад.

Фото Олекси БУТЧАКА

12.09.2018 11:38

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 130968 bytes) in /home/uragan/uragan.if.ua/www/includes/bootstrap.inc on line 2804