ПЛЕЙ-ОФФ. 1/4 ФІНАЛУ. «УРАГАН» - «ХІТ» - 2:1. ПІСЛЯМОВА

Післяматчеві коментарі тренерів обох команд

Олег ЛУК’ЯНЕНКО, головний тренер команди "ХІТ":
- Хочу привітати "Ураган" з перемогою, сьогодні вони були сильнішими. Ми "провалили" перший тайм, він у нас вийшов дещо "скомканим". Допустили ряд помилок, які і вплинули на нашу гру. Ми пропустили два однакових гола, в той же час не реалізували свої моменти, особливо їх багато було у другому таймі. Але це - футбол, будемо рухатися далі, аналізувати, розберемо цей поєдинок і будемо старатися довести завтра, що ця поразка - випадковість. В Івано-Франківськ ми їхали з метою вигравати!

Максим ПАВЛЕНКО, головний тренер "Урагану":
- Насамперед скажу, що це був складний для нас матч, два гравці пропускали гру через дискваліфікацію, і нам потрібно було шукати оптимальні варіанти "четвіро"к. Сьогодні всі були одним-єдиним цілим, боролися до останнього, і незважаючи на пропущений м’яч, все-таки знайшли в собі сили довести матч до перемоги. Але цього замало. Цю гру ми вже забуваємо і готуємося до завтрашньої. Головне завдання - відновити сили, емоції, і в повній бойовій готовності завтра о 12:00 вийти на майданчик налаштованими на перемогу.

- Два тайми у виконанні "Урагану" були рівноцінні?
В другому таймі ми грали по рахунку, десь свідомо віддали ініціативу, тому "ХІТ" більше м’ячем володів, а в нас було значно менше гольових моментів, аніж до перерви. Це зумовлено спареними іграми, ми вірили, що вдома зіграємо два матчі, так воно і сталося, і вдала реалізація нагод у першому таймі забезпечила загальну перемогу.

- Як завтра виглядатимуть ігрові "четвірки"?
Ми будемо варіювати зі складом, але безумовно всі, хто на даний момент найсильніший, у суботу будуть грати.

30.03.2018 23:21