ПЛЕЙ-ОФФ. 1/4 ФІНАЛУ. «УРАГАН» - «ЛТК» - 2:1

Івано-франківці здобули мінімальну вольову перемогу і повели в серії 1:0
 
Поєдинок двох наймолодших команд Екстра-ліги завершував програму першого ігрового дня плей-офф. Тому від його слід було очікувати боротьби на кожній ділянці паркету, оскільки це вже не регулярний чемпіонат, і тут кожна помилка може стати фатальною. Крім усього, для наставників обох команд була складна задача налаштувати своїх молодих підопічних так, щоб вони не перегоріли. Досвідченим гравцям це вже знайоме, і вони в такі моменти повинні повести партнерів за собою. В "Урагані" це, безумовно, стосується Сімки, Кіндратіва і Колтка, а в "ЛТК" - до Савенка, Літвінова і, в якійсь мірі, Мануйленка. Але поєдинок показав, що "необстріляні" в плей-офф бійці теж готові виконувати максимальні завдання. Втім, про це - трохи пізніше.
 
А поки ж варто звернути увагу на те, що "ЛТК" приїхала до Івано-Франківська тільки з двома бойовими четвірками. У той час як "Ураган" ще мав місце для резерву. Напевно, це повинно було зіграти свою роль. А поки ж матч починався з того, що "телефоністи" відразу ж дали зрозуміти своїм візаві про претензії на перемогу, оскільки в дебюті зустрічі Савенко пробував підключатися з п'ятим. У свою чергу, "дракони" теж з відповіддю намагалися не затримуватися. Але в підсумку господарі пропустили все-таки першими. До голу призвів розіграш ауту. Літвінов ввів м'яч, а ніким не прикритий Мазний пробив здалеку - Біров був безсилий. Після цього підопічні Івана Скіцка кинули всі сили на те, щоб відігратися. Втім, незважаючи на небезпечні удари від Зварича, Сімки, Корсуна, ворота Савенка залишалися на замку.
 
 
Так тривало до екватора першого тайму. Саме тоді удача посміхнулася-таки Зваричу, який, мабуть, був найактивнішим у складі "Урагану". Кращий бомбардир івано-франківців в цьому сезоні вдало замкнув розіграш кутового і зрівняв шанси команд. І це був далеко не останній епізод біля воріт "ЛТК" - по ходу першого тайму прикарпатці ще мали кілька шансів для того, щоб змусити Савенка капітулювати. Але фортуна відверталась від Зварича і компанії. Що ж стосується "ЛТК", то у "телефоністів" теж були шанси вийти вперед. Найреальніший з них мав Лисенка, який за кілька секунд до сирени пробивав з кількох метрів, але Біров врятував "Ураган" від голу.
 
Другу половину "Ураган" почав трохи активніше. Мабуть, у перерві Іван Скіцко вказав своїм підопічним, за рахунок чого можна добитися успіху в цьому матчі, і "дракони" намагалися втілити в життя задуми свого тренера. Тому, не дивно, що "ураганівці" більше грали першим номером. Крім того, вони намагалися не давати своїм опонентам таких шансів, які були в першому таймі. І це трохи послабило атакуючий потенціал "ЛТК". Правда, це було не зовсім на руку господарям майданчика, оскільки вони не могли витиснути максимум з цих моментів.
 
 
Розв'язка настала в ендшпілі поєдинку. Все почалося, що гол у свої ворота привіз Дзюба. Він віддав недбалу передачу біля своїх воріт, і Горбатому без проблем перехопив м'яч. Надалі Юліан діяв не по роках розумно: одним фінтом він розхитав того ж Дзюбу, показавши, що буде віддавати пас Сімці, а потім пробив повз Савенка - 2:1.
 
Після цього "телефоністи" вмить перейшли на гру з п'ятим польовим, але як мінімум в двох епізодах ледь за це не поплатилися. Міг всі крапки над "і" розставити Зварич, але він забив у порожні ворота "ЛТК" вже після фінальної сирени, тому оформити дубль "дев'ятці" "Урагану" не вдалося. Тим не менш, "Ураган" зміг здобути мінімальну перемогу і повести у серії. Тому у Суми "дракони" поїдуть в гарному настрої.
 
Артем ТЕРЕНТЬЄВ, UA-Футбол
 
 
Чемпіонат України. Екстра-ліга. Плей-офф. 1/4 фіналу (1-й матч)
"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "ЛТК" (Луганськ) - 2:1 (1:1)
 
9 квітня. 18:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс коледжу фізвиховання. 500 глядачів.
Арбітри: Дараган (Київ), Кравцов (Рівне). Спостерігач арбітражу: Соболевський (Радомишль).

 
Ураган: Біров - Кіндратів-к, Сімка, Рудавець, Зварич - Корсун, Боргун, Миколюк, Лясковський - Горбатий, Пелех.
ЛТК: Савенко - Лазикін, Дзюба-к, Лисенко, Мануйленко - Байцур, Літвінов, Мазний, Цапов.
Голи: Зварич (10), Горбатий (34) - Мазний (4).
Попередження: Дзюба (28).
 
09.04.2015 23:13