ПРЕЗИДЕНТ ФФУ АНДРІЙ ПАВЕЛКО ВІДВІДАВ СПОРТКОМПЛЕКС НФК «УРАГАН»

У п'ятницю в Івано-Франківську з робочим візитом перебували очільники ФФУ

У п'ятницю,13 листопада, до Івано-Франківська з робочим візитом завітав президент Федерації футболу України Андрій Павелко. Зустріч очільника ФФУ з представниками обласної федерації футболу та НФК "Ураган" відбулася на майданчиках спорткомплексі "ураганівської" Академії, які, до речі, офіційно відкрилися буквально два тижні тому і вже стали спортивною окрасою Івано-Франківська.

На зустрічі із президентом Федерації футболу України були присутні призери турніру на Кубок Президента ФФУ: команда ДЮСШ №3 міського відділу освіти, команда обласної ДЮСШ, ДЮФК "Ніка-05", СДЮШОР "Прикарпаття". Не були обділені увагою і переможці міських змагань на призи "Шкіряного м’яча": команда ЗШ №10 (гравці 2005 р.н.), команда ЗШ №28 (гравці 2004 р.н.), команда ЗШ №28 (гравці 2003 р.н.).

Кожна з команд отримала брендовані шалики національної збірної України і квитки на суботню гру плей-офф чемпіонату Європи з футболу Україна - Словенія. Тож, уже завтра юні спортсмени зможуть повболівати і насолодитися незабутньою атмосферою першого матчу плей-офф відбору до футбольного Євро-2016 безпосередньо на "Арені-Львів".

Нагороджені були і вихованці "ураганівської" ДЮСШ 2002/2003 р.н., які цього ж дня провели матчеві зустрічі відразу на двох спортивних майданчиках. Президент Федерації футболу України вручив підопічним Володимира Слободяна пам’ятний кубок, медалі, футбольні м’ячі, квитки на матч та вболівальницьку атрибутику "синьо-жовтих".

На прощання всіх учасників згуртував колективний знімок, "селфі" із Президентом ФФУ та підписи на прапорі України, який вже ввечері був переданий Андрієм Павелком в розташування нашої національної збірної у Львові...

Христина ЧУЛОВСЬКА, прес-служба НФК "Ураган". Фото Мирослава БУРОГО.


 

13.11.2015 20:17