ПРО БІЙ ДРАКОНІВ І СОКОЛЯТ У ЗАПОРІЖЖІ. АНОНС МАТЧУ

Чвертьфінал Кубку Ліги – Ураган – Сокіл.

В цьому сезоні команди вже зустрічалися між собою в рамках Екстраліги. Домашня для Драконів гра завершилася впевненою перемогою 5:1 та ознаменувалася порушенням регламенту від суперника, адже гравці Соколу не потисли рук гравцям Урагану.

З того моменту, а матч, нагадаємо, відбувався в рамках шостого туру, пройшов майже місяць, за який команди встигли зіграти ще по три гри.

Сокіл спочатку програв Продексіму вдома 0:2, потім отримав сім голів на виїзді проти Кардиналу – 0:7, а також встиг переграти АРПИ з рахунком 5:3. Ця перемога, мабуть, повинна стати важливим психологічним чинником перед грою Кубку Ліги, та додати хорошого настрою гравцям Соколу.

До речі, не допоможе соколятам у грі з Драконами вже екс-лідер цього колективу, Руслан Шеремета, який у середині місяця заявив про те, що завершує свої виступі в клубі, в якому у сезоні 2014/15 вигравав срібні медалі Екстраліги.

Враховуючи попередні матчі Соколу у рамках розіграшу Кубку Ліги, можна зробити висновок, що головний тренер цього колективу, Роман Ковальчик, знову надасть шанс молодій групі гравців, про що, власне кажучи, він і розповів у своєму розгорнутому інтерв’ю:

 

Дракони, в свою чергу, з часів останнього очного протистояння, переграли Енергію з рахунком 3:0 та Епіцентр А – 5:1, а також у супер драматичному матчі поступилися ХІТу – 4:5.

Також пропонуємо вам згадати найкращі моменти останнього протистояння цих команд:

 

Нагадаємо, що матч відбудеться сьогодні о 18:00.

«Ураган» (Івано-Франківськ)–«Сокіл» (Хмельницький)
30 листопада 2018 року. Запоріжжя. Палац спорту «Запоріжалюмінбуд» – 18.00.
Арбітри:А. Ноєв (Запоріжжя), І. Дудінов (Дніпро), Ю. Кондратьєв (Київ)
Хронометрист:В. Біляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу:О. Іванов (Дніпро)

 

Прес-служба НФК Ураган

 

30.11.2018 12:54