"ПРОДЕКСІМ" - "УРАГАН" - 1:1. БОЙОВА НІЧИЯ В ХЕРСОНІ

"Дракони" та "мельники" не визначили сильнішого + HIGHLIGHTS

Обидві команди підійшли до звітного протистояння у ненайсильніших складах. Зокрема, в господарів з різних причин були відсутні Юрій Савенко, Дмитро Сорокін, Микола Білоцерківець та Андреу, тоді як в лазареті "драконів" перебуває Сергій Коваль. Попри те, найцікавіший двобій чвертьфінальної стадії виправдав всі передматчеві аванси і приніс масу задоволення вболівальникам як біля екранів своїх гаджетів, так і в спорткомплексі ХФСК, на трибуни якого глядачі повернулись вперше за довгий час.

В дебюті поєдинку дві нагоди для взяття воріт втратив Даніель Роза, який спочатку втік від Кордоби, а згодом і дальним ударом перевіряв на міцність голкіпера. На щастя, в обох випадках Колток зіграв бездоганно і двічі переміг у дуелях з прудконогим бразильцем. Не відставав від свого колеги по амплуа і Ципун - страж воріт "мельників" зумів ліквідувати удар Шведа, коли "дракони" втекли в контратаку "три в два". Втім, на екваторі тайму гості відкрили рахунок у матчі. Це Лебідь, накрутивши на бровці Корсуна, пробив під дальну стійку. Удар виявився не лише ефектним, а й ефективним - 0:1.

Після забитого м'яча "Ураган" й не думав зупинятись, та на перший план вийшла воротарська майстерність Ципуна. Голкіпер національної збірної врятував після випадів Абакшина, Шведа та Фаренюка. Ближче до сирени на перерву гра вирівнялись, а стало по-справжньому гаряче поблизу воріт "драконів", коли Клаудіньо одягнув воротарську футболку і "мельники" перейшли на гру з п'ятим польовим. Під час розіграшу зайвого дальні удари Даніеля Рози та Шотурми прийняв на себе Колток. Втім, останнє слово у першому таймі було за "драконами". Швидкий розіграш аута в центрі майданчика ледь не призвів до голу - Швед намагався зловити на "перезмінці" Клаудіньо, але Ципун, який замінив бразильця в рамці, у відчайдушному стрибку зумів ліквідувати загрозу. Тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей.

Перший небезпечний момент у другій двадцятихвилинці створили господарі. Це Бессалов дальнім ударом змусив Колтка втупити у гру. Втім, наступна атака "мельників" стала результативною. Даніель Роза чудово спіймав "круглого" після розіграшу кутового і з лету вирівняв ситуацію на табло - 1:1. Франківці відповіли випадом від Абакшина, та знову надійно зіграв Ципун. Опинялись у вигідних позиціях і Онуфрак з Радевичем. Та в першому епізоді в Тараса дещо не вийшов удар, а в другому Віталій перекинув і голкіпера, і ворота.

Далі суперники запропонували одне одному відкритий футзал на зустрічних курсах. В "Продексіму" "фронтменами" атак виступали бразильці Роніньо та Клаудіньо, тоді як в "Урагану" цю роль приміряв Абакшин. І саме Даниіл мав чи не найкращий шанс відзначитись, коли, прибравши голкіпера перекатом, поцілив у стійку. В підсумку, 1:1 - заповітну путівку до Фіналу чотирьох команди розіграють в Івано-Франківську наприкінці березня.

"Продексім" Херсон - "Ураган" Івано-Франківськ - 1:1 (0:1)