ПРОДЕКСІМ - УРАГАН - 3:4. ЗВІТ

Героїчна перемога напередодні Нового Року

Безумовно, усі очікували, що в матчі Продексім – Ураган буде багато боротьби, голів та емоцій, але такого розвитку подій, годі було й чекати.

Перед звітним матчем обидві команди майже не мали кадрових проблем, тому на паркет місцевого спорткомплексу у Херсоні вийшли найсильніші. Перші хвилини матчу Дракони провели у пресингу, з-під, якого, потрібно віддати належне нашим опонентам, гравці Продексіму виходили майже відмінно.

Взагалі першу половину цього матчу підопічні Барбози провели набагато впевненіше, забивши у першому таймі у ворота Володимира Кардаша двічі. Спочатку Роніньйо відібрав м’яч у Сторожука, а потім точно пробив у площину воріт, а ще за п’ять хвилин Волянюк відмінно поцілив у дев’ятку воріт Драконів – 2:0.

Початок другої половини гри теж вийшов не надто впевненим. Ураган заробив три фоли, а Кардаш отримав жовтку картку. Рахунок на табло не змінювався, моментів біля воріт херсонської команди було зовсім небагато, але потім, буквально за три хвилини, змінилося усе. Спочатку забив Цілик, потім Микитюк перехопив передачу опонента і, після потужного удару, забив другий м’яч у ворота суперника, а потім невдалою передачею від Савенко скористався Лебідь – 3:2!

Але найцікавіше очікувало нас попереду. Спочатку Ланко зробив рахунок знову рівним, а потім, вже через 30 секунд, першим на добиванні опинився Фаренюк, який, як виявилося, забив переможний гол для Драконів – 4:3.

Камбек, який точно не залишить байдужим нікого!

23.12.2018 21:23