«ПРОДЕКСІМ» - «УРАГАН». ПЕРЕДМОВА ДО МАТЧУ

Іван Скіцко та Андрій Сімка поділилися очікуваннями від найближчої гри

У суботу, 29 жовтня, "ураганівці" проведуть поєдинок із сусідом по турнірній таблиці Екстра-ліги - командою "Продексім". З якими думками франківці відправилися до Херсону – розповів головний тренер "драконів" Іван Скіцко та гравець команди Андрій Сімка.

Іван СКІЦКО, головний тренер "Урагану":
- Нас чекає один з найважчих виїздів, тому готувалися серйозно. Команда-суперник виглядає дуже потужно, я б навіть сказав, що херсонці зараз виходять на пік своєї форми. Знаємо, що в "Продексімі" гарно поставлена позиційна гра, в команді сильні індивідуальні гравці – Фетько, Волянюк, брати Чуднови та інші. Суперник добре грає в захисті, до того ж, і воротар, Кирило Ципун - зараз у найкращій кондиції.

Тому головне завдання для нас – підібрати правильний "ключик". Також, знаючи проблеми "Урагану", скажу, що все вирішуватиме реалізація наших моментів. Але не може не тішити, що в стрій повернувся Шотурма, який весь підготовчий тиждень тренувався в загальній групі. Тож настрій в команди бойовий, і ставимо перед собою тільки найвищу задачу.

Андрій СІМКА, гравець "Урагану":
- Їдемо з позитивним настроєм, і, однозначно, за перемогою і трьома очками. Звичайно, що знаємо, що суперник сильний, і нас чекає важка гра. До того, в Херсоні специфічне покриття… Але продовж тижневого мікроциклу готувалися, розбирали ігри "Продексіму".  Віримо, що спільними зусиллями зможемо вибороти бажану перемогу.


 

28.10.2016 11:57